Vyberte si tu správnou řasenku Vamp!

Jaké řasy si přejete? Bavte se při volbě toho nejvhodnějšího efektu pro vás!

Víte, že naše řasenka Vamp! byla poprvé uvedena na trh v roce 2012 a okamžitě zaznamenala neobyčejný úspěch? To byl ale pouze začátek. Po tomto prvním převratném produktu vyvinula PUPA kompletní řadu řasenek, aby uspokojila veškeré vaše nároky. Na této stránce vám je chceme všechny představit a pomoci vám vybrat tu pravou pro vás.

Řasenka Vamp! je kultovní řasenkou značky Pupa. Umožňuje tah po tahu vytvářet a modulovat neskutečně intenzivní objem a dosáhnout ohromujícího efektu umělých řas, avšak bez nepříjemností spojených s jejich nošením. Dostupná i ve voděodolné verzi s dlouhou výdrží.

Aplikátor: zvlněný kartáček z vlákna s měkkými štětinkami pro maximální nanášení produktu.

Kupte online

Ikonická řasenka Vamp! mascara v mimořádné verzi Forever pro neskutečný objem a bezkonkurenční odolnost proti rozmazání. Dokonalé řasy, vždy!

Aplikátor: Kartáček zakřiveného tvaru s hebkými a hustými štětinkami nabere maximální množství produktu a zajistí mimořádně bohatý, modulovatelný a jednotný objem.

Kupte online

Přichází nová sváděcí zbraň pro ty, kdo touží po nebezpečně sexy pohledu: Řasenka Vamp! Sexy Lashes dodá objem, nadzdvihne a natočí řasy. Závratné křivky propůjčí vašim řasám důraz a zcela nový profil.

Aplikátor: asymetricky zvlněný maxi kartáček ze speciálního vlákna pro super natočené a tvarované řasy.

Kupte online

Řasenka Vamp! Explosive Lashes: maximální vyjádření objemu bez kompromisů. Ovine každou řasu a dodá jí nevídaný objem.

Aplikátor: zvlněný maxi kartáček z vlákna s měkkými štětinkami pro efektní nanášení produktu.

Kupte online

Pro ty, kdo touží po maximálním objemu a dokonale oddělených řasách bez hrudek, vyvinula PUPA řasenku Vamp! Definition. Mimořádný objem a definované řasy už pro vás nebudou pouhou vidinou.

Aplikátor: kartáček z pružného silikonu válcovitého tvaru s „hřebínkovitě“ uspořádanými štětinkami pro oddělení řas.

Kupte online

Řasenka Vamp! All In One dodá objem, natočí a prodlouží řasy a díky skutečně účinné posilující péči stimuluje jejich přirozený růst. Váš pohled bude neodolatelný.

Aplikátor: kartáček z vlákna s měkkými štětinkami válcovitého zašpičatělého tvaru dosáhne i na ty nejkratší řasy.

Kupte online

Naše řasenka Vamp! Extreme již po prvním tahu štědře obalí řasy od kořínků ke konečkům a dodá jim dramatický efekt. Oči budou výrazné jako v záři reflektorů.

Aplikátor: zvlněný kartáček z polotuhého silikonu pro maximální nanášení produktu.

Kupte online

ZHLÉDNĚTE KLIP: