Vánoce Pupa

Vánoce se blíží... začíná odpočítávání dní s PUPA!

Kazety Squirrel jsou nové ikonické kazety od PUPA: jejich jemné linie a delikátní barvy nám připomínají krásu přírody, a jak je důležité ji chránit. To inspirovalo společnost PUPA k tomu, aby ve spolupráci s TREEDOM vysázela les o 1000 stromech.

Letošní kolekce Pupart přináší aktuální trendy pro krásu a umožňuje vám mít exkluzivní, osobité a módní líčení day & night stále po ruce.

Na letošní Vánoce pro vás PUPA připravila Vamp! Beauty Box . exkluzivní taštičku, v níž se skrývají „must-have“ produkty řady Vamp! Na co čekáte? Překvapte letos kompletním očním make-upem, který všem vezme dech!

Nenechte si ujít sady make-upu , které kombinují nejprodávanější produkty PUPA s taštičkami, pouzdry clutch, obaly a mini kosmetickými taštičkami, které můžete mít stále po ruce.

Pokud milujete barvy a glitry a toužíte darovat poselství radosti a pozitivní nálady, kupte novou kapsulovou kolekci Glitter Lab: produkty do koupele a po koupeli v 6 různých vůních zabalené v nádherně třpytivé taštičce.

A tím to nekončí! Nejnovější módní trendy a zvířecí vzory inspirují nové sady Red Queen. Taštičky, které se promění ve skutečné módní doplňky, ukrývají exkluzivní produkty do koupele a po koupeli.

Nestačí vám to? Objevte všechny další tipy na dárky od PUPA!!

A navíc nezapomeňte, že ve fázi platby za nákup si můžete vyžádat Red Box, exkluzivní dárkové balení PUPA, do něhož můžete vepsat vaše osobní věnování.

sledovat video