Vánoce Pupa

Vánoce se blíží... začíná odpočítávání dní s PUPA!

Ikonické kazety PUPA Whales jsou charakteristické severským designem, jemnými a klíčovými liniemi, které skvěle vystihují královnu všech moří: velrybu.

Letošní kolekce Pupart je inspirována nejsoučasnějšími trendy: jsou jimi hřejivé a živé barvy západu slunce, dekory se zvířecími motivy a neonová světla, které si podmanily svět designu a módy.

Objevte Sady Make-Upu, kde jsou nejprodávanější produkty od PUPA kombinovány s exkluzivními taštičkami, pouzdry clutch, batůžky a mini kosmetickými taštičkami, které můžete mít vždy po ruce.

Pokud se rády necháte unést příjemnou atmosférou okouzlujících tónů, objevte nové vůně Red Queen, skvělé jako dárek, nebo jen tak sobě pro radost.

Nechte se okouzlit půvabem šesti vůní i v kolekci sad Red Queen. Produkty pro koupel a po koupeli v nádherných sametových kosmetických organizérech, inspirovaných posledními módními trendy.

Spolu se svátečními dny přichází i příjemné uvolnění a čas, který můžete věnovat péči o sebe a o vlastní tělo s novými sadami Home Spa. ideálními produkty pro vytvoření rituálu péče SPA u vás doma. Scruby, sprchové pěny, tělové krémy v prostorných taštičkách.