PUPA je vždy dokonalým dárkem pro všechny příležitosti!
Od dnešního dne můžete dárku PUPA dodat punc výjimečnosti a jedinečnosti tím, že si vyžádáte naši exkluzivní dárkovou krabičku, která je k dispozici pouze online, PUPA Store. Výrobky budou pečlivě zabaleny do krásného dárkového balení v ikonické červené barvě, která vždy charakterizovala značku PUPA. Součástí dárkového balení může být případně i vaše osobní věnování.

Jak si vyžádat dárkové balení u objednávek online
Je to velmi jednoduché: na stejné stránce, kde zadáváte adresu pro doručení zásilky, musíte v případě, že si přejete získat dárkovou krabičku PUPA, pouze zvolit při dokončování objednávky možnost "Tato objednávka je dárek" (viz obrázek níže). Budete mít také možnost napsat vaše osobní věnování, které bude vytištěno na speciální kartičku a vloženo do balíčku. Volbou možnosti dárková krabička obdržíte daňové doklady vztahující se k vaší objednávce pouze v digitálním formátu na vaši e-mailovou adresu: tímto způsobem bude v případě odeslání zásilky přímo příjemci dárku zajištěno, že balíček nebude obsahovat žádné odkazy na cenu produktů uvnitř balení.
 

U některých typů produktů není možnost využití dárkového balení k dispozici. Možnost dárkového balení může být dočasně zrušena z technických důvodů nebo kvůli vyčerpání zásob.