PLATBY

Veškeré objednávky, provedené prostřednictvím oficiálního e-shopu PUPA jsou absolutně bezpečné a garantované.

Naše online prodejna vám umožňuje platbu za vaše online nákupy následujícími způsoby:
• kreditní, nebo debetní karta: ZDARMA
• PayPal: ZDARMA

PLATBY KREDITNÍ KARTOU

Webové stránky PUPA přijímá veškeré hlavní kreditní a debetní karty VISA a MasterCard. Pokud si zvolíte tuto platební metodu, před dokončením objednávky budete požádání o zadání údajů platební karty. Tyto informace jsou v rámci platebních transakcí šifrované a jejich zpracování je tedy prováděno za plné bezpečnosti. PUPA nezískává žádné informace o čísle vaší kreditní karty: dostáváme pouze potvrzení o výsledku platební operace. Jako další záruku bezpečnosti přijal oficiální e-shop PUPA ochranný systém proti podvodům 3D Secure 2.0: z těchto důvodů můžete být v některých případech po zadání údajů vaší kreditní karty požádání také o vložení vašeho bezpečnostního kódu (MasterCard SecureCode a Verified by Visa).

Rádi bychom Vás informovali, že od 1. ledna 2021 vstoupila v platnost nová evropská pravidla pro online platby, která obnášejí především zavedení přísnějšího ověřování identity zákazníků, známého pod anglickým pojmem Strong Customer Authentication neboli SCA. Z tohoto důvodu po Vás může být ve fázi platby požadováno, abyste pro potvrzení Vaší transakce zadali jednorázový kód, který Vám bude zaslán SMS zprávou. Všeobecným cílem je ještě více zabezpečit elektronické platby a zamezit neoprávněným transakcím.

Značně jsme zapracovali na aktualizaci našeho systému plateb i jeho kompatibilitě s tímto novým procesem a obecně se snažíme, aby byl čím dál bezpečnější a výkonnější pro všechny naše zákazníky.

V případě problémů s platbou Vám doporučujeme zkontrolovat u Vaší banky, zda jsou u použité kreditní karty správně nastavena oprávnění k těmto novým procesům. A pokud se Vám nechce čekat, vždy můžete zvolit jeden z dalších způsobů platby podporovaných naší online prodejnou.

PLATBY PROSTŘEDNICTVÍM APLIKACE PAYPAL

Pokud máte účet na PayPal, a chcete jej využít pro provádění plateb vašich nákupů na oficiálním e-shopu PUPA, žádný problém! Před dokončením objednávky budete požádáni o přihlášení se k vašemu účtu PayPal prostřednictvím vaší e-mailové adresy a zadání hesla pro provedení platby. Našim systémům nejsou předávány žádné informace finančního typu a z tohoto důvodu můžete považovat platební systém PayPal za zcela jednoduchý a bezpečný.