Textilní maska, napuštěná intenzivním pečujícím produktem, který působí v několika málo minutách, s okamžitým účinkem. Čistí a revitalizuje unavenou a zašedlou pleť, odstraňuje zbytky nečistot z pleti. Složení neobsahuje parfemaci a jeho účinek na pleti je tak ještě jemnější. Skutečný doušek svěžího vzduchu pro pleť, vystavenou působení městského smogu.

Vhodné pro všechny typy pleti
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Vyrobeno v Itálii

18 ml / 0.60 fl oz

Tenká textilie přilne obličeji jako druhá pleť a umožňuje tak intenzivní působení a okamžitý výsledek. Extrakt z kustovnice, bohaté na obsah vitamínů - zejména vitamínu C - je důležitým pomocníkem pro revitalizaci pleti. Vysoký obsah antioxidantů z extraktu z červených hroznů podporuje obnovu epidermu.

Vhodné pro všechny typy pleti
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Vyrobeno v Itálii

Otevřete balení a rozevřete masku. Přiložte masku na vyčištěný obličej a nechejte dokonale přilnout tkaninu k pleti. Nechejte působit po dobu 15/20 minut a uvolněte se. Sejměte masku a jemně do pleti vmasírujte přebytečný produkt.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

AQUA (WATER), GLYCERIN, HYDROXYACETOPHENONE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CHLORPHENESIN, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LACTIC ACID, VITIS VINIFERA (GRAPE) LEAF EXTRACT, LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT, BENZYL ALCOHOL