Nosit roušku už se stalo každodenním zvykem, kdo však říká, že se musíme vzdát líčení? Stačí si jednoduše vybrat ty správné produkty!

Lehké textury jako pírko a receptury pro dlouhou výdrž, které zaručí make-up neměnný v čase: to jsou klíčové vlastnosti Mask Friendly produktů.

Podívejte se, co vše vám nabízí Pupa, abyste vnesla nový závan do vašeho líčení a byla stále krásná i s rouškou!


NAŠE „MASK FRIENDLY“ PRODUKTY PRO OBLIČEJ

Nezbytným produktem pro líčení obličeje „mask friendly“ je zcela jistě primer.
Vyzkoušejte Prime Me, která viditelně zdokonalí a vyhladí strukturu pleti a zanechá ji hebkou a jemnou jako samet, nebo Natural Side Primer, s 98,5 % složek přírodního původu. Použijte je samostatně nebo pod make-up pro neuvěřitelné prodloužení jeho výdrže.

Nechte se překvapit Wonder Me, ideálním make-upem pro líčení pod roušku. Jeho svěží a mimořádně lehká textura se vykazuje složením odolným vůči vodě a vlhkosti a vydrží dlouho dokonalá. To bude překvapení, až si sundáte roušku: váš obličej bude bezchybný!

Pro zakrytí kruhů pod očima a známek únavy zvolte dokonalou výdrž korektoru Sport Addicted. Díky jeho složení odolnému proti pocení si poradí i s vlhkostí, která se vytváří pod rouškou.

Zafixujte líčení obličeje a zmatněte pleť práškovým pudrem Prime Me, s naprosto přirozeným efektem, který se téměř vůbec neotiskuje.

Na závěr výrazně zvyšte výdrž líčení fixačním sprejem Sport Addicted, který kromě závěrečné tečky za make-upem dodá navíc i příjemný pocit svěžesti.


„MASK FRIENDLY“ RTĚNKY PUPA

Červená, fuchsiová, korálová, tělová… proč se při nošení roušky zříkat rtěnky? Made to Last Lip Duo zaručuje sytou barvu a vinylový efekt – a vydrží dlouho dokonalá, i pod rouškou!

Pokud upřednostňujete matný efekt, zvolte Dlouhotrvající rtěnku: její tekutá textura propůjčuje sytou a intenzivní barvu, která dlouho vydrží.

Když nepoužíváte rtěnku, nezapomínejte často hydratovat rty. Dlouhodobé nošení roušky způsobuje dehydrataci a vysoušení pleti. Doporučujeme vám Balzám na rty Sport Addicted: hydratuje rty do hloubky a propůjčí jim jemný dotek barvy.

A NAD ROUŠKOU? DOKONALÝ POHLED!

Naučili jsme se usmívat očima! Nošení roušky staví náš pohled do naprosto dominantní role; často však vlhkost, která se vytváří pod rouškou, vystaví oční make-up tvrdé zkoušce. Proto je navýsost důležité vybrat si ty správné produkty.

Pro dokonalý začátek naneste primer na oč Prime-Me, které sjednotí barevný tón pleti a zvýší výdrž vašeho make-upu.

Při výběru dalšího líčení volte složení, která zaručují dlouhou výdrž a voděodolnost. Vyberte si svoji oblíbenou barvu mezi očními stíny v tyčince Made to Last nebo mezi těmi krémovými práškovými Vamp! Extreme; ejich voděodolné složení vám zaručí výbornou výdrž.
Podtrhněte váš pohled tužkami Made to Last Definition Eyes, Sport Addicted Waterproof Liner a Really Waterproof nebo eyeliner Made to Last či Vamp! Professional, všechny bez výjimky dlouhotrvající a voděodolné. 

Propůjčte charakter vašim řasám a zintenzivněte je řasenkou: zvolte ikonickou řasenku Vamp! v její verzi odolné vůči vodě a vlhkosti nebo řasenku Sport Addicted se složením neuvěřitelně odolným vůči pocení.

Na závěr, aby váš úsměv očima byl dokonalý, vytvarujte a definujte vaše obočí a zvolte požadovanou intenzitu mezi našimi nesčetnými voděodolnými texturami.

Seznamte se s naší řadou péčí pro dokonalou pleť i při nošení roušky