ČISTÉ SLOŽENÍ.
Pouze funkční a nezbytné složky.

Vaše pleť znovu objeví svou přirozenost.

Nestačí jen zlepšit jídelníček nebo životní styl: je načase udělat něco i pro vaši krásu. Čistá složení od Pupa obsahují minimálně 86 % složek přírodního původu. A používají pouze nezbytné a funkční suroviny.

 

BEZ ŽIVOČIŠNÝCH DERIVÁTŮ.
Otázka respektu.

Chránit životní prostředí, ve kterém žijeme a vyrůstáme, vždy obnáší respekt k ostatním živým druhům. Proto při přípravě našich ošetřovacích přípravků vždy upřednostňujeme složení bez živočišných derivátů.

 

KLINICKY A DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO PRO CITLIVOU PLEŤ 
TESTOVÁNO NA OBSAH NIKLU.
Best test.

Každá pleť je jiná. Svou barvou, fototypem a citlivostí. Proto jsou všechna naše ošetření vždy klinicky a dermatologicky testována pro citlivou pleť různých etnických původů.
 

PŘÍSADY PŘÍRODNÍHO PŮVODU
Naše planeta nám doporučila přísady. 

V každém krému, v každém séru, v každém ošetření od Pupa jsme vybrali testované a bezpečné složky přírodního původu, bez zbytečných nebo škodlivých látek pro nás a naši pleť. Neboť ta pravá krása vždy pochází z přírody.

UDRŽITELNOST.
Použité recyklované suroviny
100% recyklovatelné balení 
bez zbytečných obalů

Materiál se znovuzrozuje.
Jsme přesvědčeni, že udržitelnost by se měla uplatňovat všemi možnými způsoby. Na naše obaly používáme recyklovaný plast a sklo a FSC papír. Odmítáme zbytečné obaly a objemné krabice. Dáváme pozor, abychom neplýtvali ze všech nejdůležitějším zdrojem: vodou. A kdykoli je to možné, vybíráme prvky pocházející z potravinářského odpadu.