PŘÍRUČKA PUPA PRO DOKONALÉ OBOČÍ

Řiďte se radami Pupa a zjistěte, jak docílit stále dokonalého obočí!

Obočí je rámečkem pro dokonalý pohled. eho sklon a šířka ovlivňují rozměry a harmonii obličeje,“» říká náš vizážista a ambasador Giorgio Forgani! Proto vytvořila Pupa „step by step“ příručku , která vám pomůže vykouzlit bezchybný rámeček, aby váš obličej byl harmonický a ještě krásnější.

1DÉLKA OBOČÍ

Objevte dokonalý tvar vašeho obočí pomocí tyčinky. Pevně přiložte její konec ke spodnímu okraji nosu a sklopte ji: bod 1 určuje začátek obočí, bod 2 pak jeho oblouk a bod 3 jeho zakončení.

2PROPORCE OBOČÍ

Pro docílení správných proporcí vašeho obočí je pouze potřeba si zapamatovat, že bod B nesmí být nikdy níže než body A a C. Bod C nikdy nesmí být níže než bod A. Zvýšením bodu B se obličej opticky prodlouží, jeho posunem směrem ke spánkům se obličej rozšíří.

3TVAR A ŠÍŘKA OBOČÍ

Ke každému obličeji se hodí určitý tvar obočí: jeho délka, proporce a tvar přispívají nejen k vytvoření dokonalého rámečku pro oči, ale zároveň propůjčují správnou harmonii celkové struktuře obličeje.


4A NYNÍ… SI ZVOLTE VZHLED VAŠEHO OBOČÍ!

Nyní již znáte vhodné proporce pro vaše obočí, vyberte si tedy vzhled, který vám bude nejlépe sedět: přirozený, definovaný nebo výrazný.

  • Máte-li rády přirozený vzhled, doporučujeme vám tužku s dlouhou výdrží True Eyebrow Pencil: je voděodolná a dokonale vyplní prázdná místa v obočí; aplikujte pak náš průhledný gel Eyebrow Fixing Gel který zafixuje a učeše obočí, aniž by je zatěžoval. Chcete-li dodat obočí barevný tón a přirozený objem, doporučujeme vám je zafixovat pomocí Eyebrow Plumping Gel.

  • Toužíte-li po definovanějším vzhledu s efektem „microblading“, doporučujeme vám automatickou voděodolnou tužku High Definition Eyebrow Pencil která se vyznačuje tenkou tuhou pro velmi přesnou aplikaci – s její pomocí lze velice snadno vytvořit „efekt chloupků“. Pomocí maxi tužky – korektoru a rozjasňovače Duo All Over vmůžete nakonec definovat tvar obočí s použitím matné tuhy, rozjasňující tuhou pak dodáte zářivost oblouku pod obočím.

  • Pro super výrazný vzhled s modelovanou klenbou vám doporučujeme 3 různé produkty: Eyebrow Definition Cream který vykreslí a vyplní obočí svou krémovou, ale zároveň tenoučkou texturou s velmi vysokou pigmentací. Je voděodolný a má dlouhou výdrž. Eyebrow Intense Powder, mimořádný sypký pudr, který spolu se zcela novým aplikátorem umožňuje dokonale vyplnit a definovat obočí a dodat mu matný finiš. A nakonec Eyebrow Design Set, mini sadu obsahující veškeré nezbytné nástroje pro péči o vaše obočí: fixační vosk, kompaktní pudr, profesionální pinzetu a oboustranný aplikátor.