Images

Vamp! Mascara Explosive Lashes & Two-Phase Make-up Remover
Tap to zoom

Vamp! Mascara Explosive Lashes & Two-Phase Make-up Remover

Řasenka pro nestoudný objem a dvoufázový odličovač na obličej, oči a rty v 50ml balení.
Ref. 040430A001
 

Vamp! Explosive Lashes 110 – Explosive Black
Maximální vyjádření objemu na řasách – přemíra bez kompromisů! Vamp! Explosive Lashes díky své velmi bohaté textuře a ultra hebkému maxi kartáčku obalí řasy a dodá jim hustotu tak štědře jako nikdy doposud. Všechny řasy, i ty nejkratší, získají důraz, vystoupí z anonymity a troufale se stanou hlavními hrdinkami. Řasenka se nerozmazává a celodenní komfort je zaručen.

Hypoalergenní
Oftalmologicky testováno
Vhodné pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

0,8 g - Net Wt  0.03 oz

Two-Phase Make-Up Remover - Special Size
ODLIČOVAČ na obličej značky Pupa, díky svému DVOUFÁZOVÉMU složení je dokonalý pro odstranění intenzivního a voděodolného make-upu - rychle a jemně. Dvoufázový odličovač se skládá ze dvou fází: olejové a vodné. Protřepáním flakonu se obě kapaliny vzájemně zaktivují a vytvoří účinný roztok.

Pro všechny typy pleti
S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno, vhodné pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

50 ml - 1.69 fl oz

Prostorná kosmetická taštička, nepostradatelný doplněk pro každou ženu. Rozměry v cm: šířka 25 x výška 15,5.

Vamp! Explosive Lashes
Exkluzivní mix rýžového a akátového vosku a polymerů dodává řasám hustotu a překvapivý objem od kořínků ke konečkům. Želírující prostředky a filmogenní látky zaručují flexibilitu a přilnavost, aby byl výsledný efekt bezchybný a dlouhotrvající. Speciální pigmenty, až neuvěřitelně černé, zaručují okamžité a intenzivní obarvení již od první aplikace.

Two-Phase Make-Up Remover - Special Size
Jeho receptura je obohacena o přírodní účinnou látku s hydratačním a obnovujícím účinkem na pleť. Pro všechny typy pleti.

Vamp! Explosive Lashes
Začněte od kořínků řas a česejte je klikatými pohyby až ke konečkům. Doporučujeme aplikovat řasenku opakovaně a střídat oči, dokud nedosáhnete vytouženého objemu.

Two-Phase Make-Up Remover - Special Size
Před použitím řádně protřepejte, aby se obě fáze smíchaly. Nejdříve si odličte oči, shora dolů a zevnitř směrem ven. Novým tamponem setřete líčidla ze rtů. Nakonec si odličte obličej. S oplachováním nebo bez něj, podle libosti. Aby bylo vyčištění obličeje dokonalé, použijte hydratační pleťovou vodu Moisturizing Toner.