Relaxing Shower Gel 300 ml - PUPA Milano
Relaxing Shower Gel 300 ml
259,00 Kč

Relaxing Shower Gel 300 ml

Sprchový gel pro zenovou harmonii.

300 ml - 10.14 fl oz / 0T3A37A001

259,00 Kč
 
1

Sprchový gel obohacený o extrakt z třešňového květu, který je v asijských kulturách symbolem znovuzrození a obnovy, obzvláště vhodný pro skloubení relaxace a pohodlí.

Dermatologicky testováno
Kosmetický produkt pro vnější použití

12M

Vůně, kterou uvolní teplo sprchy, vykouzlí relaxační atmosféru a napomáhá meditaci. Ráno s ním zahájíte váš den uvolněné, večer vám pomůže znovu nalézt harmonii.

Květinová a ovocná vůně, v níž s přehledem dominuje třešňový květ.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, POLYSORBATE 20, PARFUM (FRAGRANCE), DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, PEG-18 GLYCERYL OLEATE/COCOATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PEG-150 DISTEARATE, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, DISODIUM EDTA, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, PRUNUS SERRULATA FLOWER EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE, CI 17200 (RED 33), CI 16035 (RED 40)

[Ljava.lang.String;@429e784f
Nedávno viděné
Poslední viděné

Relaxing Shower Gel 300 ml

Sprchový gel pro zenovou harmonii.
259,00 Kč

Extreme Bronze Foundation SPF 15 UVA/UVB

Kompaktní solární krémový make-up, se zdokonalujícím efektem. Voděodolný. SPF 15     
459,00 Kč

Sunscreen Milk SPF 50 (200 ml)

S čistým složením, bez mikroplastů a živočišných derivátů.
429,00 Kč