Dva exkluzivní produkty, podkladový lak a nadlak, vyvinuté spolu s Lasting Color Extreme: inovační systém ve 3 jednoduchých krocích 1. Podkladový lak 2. Barevný lak 3. Nadlak, zajišťující ultra třpytivý a dlouhotrvající výsledný efekt a maximální výdrž (průměrná výdrž 9 dní*).

Extreme Primer – Dlouhotrvající podkladový lak, chrání nehet a vytváří ideální bázi pro dokonalé přilnutí laku Lasting Color Extreme a jeho maximální výdrž.

Extreme Top Coat – Fixační nadlak, vytvoří spolu s barevným lakem Lasting color Extreme jedinečnou vrstvu pro dosažení lesklého výsledného efektu a zajistí dlouhou výdrž s ochranou proti odlupování.

* Uživatelsky testováno na 22 ženách

Neobsahují: toluen, formaldehyd, DBT (Dibutyl ftalát) a kafr.
S nízkým rizikem vzniku alergií
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Made in Italy

Extreme Primer: speciální filmogenní a adhesivní látky vytvářejí vrstvu, umožňující dokonalé přilnutí k nehtu a prodlužují výdrž laku.
Extreme Top Coat: účinky fotoiniciátoru a pohlcovače UV “vypůjčeného” z polopermanentní technologie zajišťují maximální výdrž. Směs polymerů poslední generace zachovává mimořádný lesk a dokonalý vzhled nadlaku po dlouhou dobu a pojivová činidla fixují barvu a zajišťují ochranu proti odlupování.

Neobsahují: toluen, formaldehyd, DBT (Dibutyl ftalát) a kafr.
S nízkým rizikem vzniku alergií
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Made in Italy

Nanášejte na dokonale čisté ruce a nehty.

1. krok:  pro prodloužení výdrže laku Lasting Color Extreme naneste jednu vrstvu podkladového laku Extreme Primer.

2. krok:  naneste 2 vrstvy laku Lasting Color Extreme - jednotlivé vrstvy nechte dokonale uschnout.

3. krok:  na dokonale suchou vrstvu laku Lasting Color Extreme naneste na celý nehet a hranu nehtu nadlak Extreme Top Coat pro zajištění ochrany barvy a navýšení lesku a výdrže.

Rychlé schnutí: není nutno použít  UV/LED lampu.
Pro odstranění laku použijte odlakovače Pupa, bez zábalu a pilování povrchu nehtu.