Dokonale kryje všechny typy nedokonalostí obličeje, jako jsou skvrny, nebo nerovnoměrné zabarvení pleti bez nežádoucího „efektu masky“. Vysoce pigmentovaná textura je nečekaně lehká. Dokonale slyne s pletí, neucpává póry a zajišťuje jednotný a dlouhodobý výsledek a absolutní komfort. Pro docílení skvělého krytí stačí jen malé množství produktu. Jemné vklepání na nedokonalosti pleti zaručuje absolutní krytí. Vůně rozkvetlých poupat s citrusovými tóny evokuje příjemný pocit svěžesti při každé aplikaci.

PRO NORMÁLNÍ-SMÍŠENOU-MASTNOU PLEŤ
SPF 15

S nízkým rizikem vzniku alergií
Dermatologicky testováno.
Nekomedogenní.
Bez parabenů
Bez oleje

Made in Italy

Složení o vysoké koncentraci pigmentů zajišťuje absolutní krytí se „zářivě matným“ finišem nové generace, pro svěží a zdravý vzhled pleti. Díky směsi texturizačních mikrosfér s efektem soft focus a jemných dermopigmentů je textura neuvěřitelně lehká; splyne s pletí a vytvoří ultra tenkou vrstvu, která neucpává póry a nevytváří „efekt masky“. Zvláčňující vosky a estery vytváří po nanesení na pleti hedvábně jemný a dlouhotrvající pocit s efektem „druhé kůže“.

IDEÁLNÍ PRO NORMÁLNÍ - SMÍŠENOU/MASTNOU PLEŤ
SPF 15

S nízkým rizikem vzniku alergií
Dermatologicky testováno
Nekomedogenní
Bez parabenů
Bez oleje

Made in Italy

Před použitím pečlivě protřepejte. Díky složení s vysokým obsahem pigmentů je dostačující malé množství produktu pro docílení dokonalého krytí na celém obličeji. Nanášejte od středu obličeje směrem k vnějším konturám, pečlivě produkt rozetřete u kořínků vlasů. Poté vytónujte od brady směrem ke krku, aby nedošlo k neestetickým barevným přechodům. Pro absolutní krytí vklepejte přímo na nedokonalosti pleti, jako je nerovnoměrné zabarvení pleti a kožní skvrny. Pro dokonalý a dlouhotrvající výsledek doporučujeme zafixovat make-up kompaktním pudrem Like a Doll, nebo sypkým pudrem Professionals Powder.