Images

Vamp! Mascara Extreme + Light Infusion Highlighter
Tap to zoom

Vamp! Mascara Extreme + Light Infusion Highlighter

Řasenka pro okamžitý extrémní objem řas a úchvatný pohled. Rozjasňovač obličeje s infuzí světla.
Ref. 040323A001
 

Vamp! Mascara Extreme

Řasenka zvětšující objem, která je revoluční co do výsledků, tak do receptury, posiluje okamžitý efekt mimořádnosti. Vaše řasy jsou úžasně objemné a intenzivní již od prvního tahu kartáčkem. Textura je vysoce pigmentovaná, fluidní a dokonale přilne. Na řasy vykonává „efekt bez zatížení“. „Zvlněný“ kartáček s dvojím profilem vyvinutý společností Pupa, pojme maximální množství produktu a umožňuje velkorysé, okamžité a rovnoměrné nanášení.

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Vyrobeno v Itálii

Light Infusion Highlighter

Rozjasněte a zvýrazněte vystupující části obličeje cennými zlatavými odlesky. Lehoučká a hedvábně jemná textura splyne snadno s vaší pletí a dodá obličeji novou trojrozměrnost.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Úžasný batůžek, dokonalý doplněk pro váš outfit při každé příležitosti. Ten prostě musíte mít!

Vamp! Mascara Extreme

Kombinace vosků s vysokým restrukturalizačním účinkem a rosolovitá vodná fáze specifických složek zabalí a posílí řasy, činí je hustší od prvního nanesení. Vysoká koncentrace pigmentů obaluje řasy sytou černou barvou. Polymery nejnovější generace zajišťují pružnost a přilnavost, takže je výsledek bezchybný a komfortní. Bez rozmazávání.

Light Infusion Highlighter

Prášek Soft Focus nové generace opticky redukuje nedokonalosti a drobné vrásky a dodává pleti zářivý a vyhlazený vzhled. Cenné zlatavé mikro perly odráží světlo a dodávají pleti jas.

Vamp! Mascara Extreme

Začněte od linie řas a česejte je klikatým „cik-cak“ pohybem až ke konečkům. Pro závěrečnou úpravu použijte hrot aplikátoru svisle vůči řasám, abyste zachytila i ty nejkratší.

Light Infusion Highlighter

Použijte pudr pro vytvoření rozjasněných bodů na vystupujících částech obličeje: pod obočím, na lícních kostech, na hřbetu nosu, v okolí rtů a na bradě.