Baby K Limited Edition

Kolekce, která je sexy a zábavná jako tanec na břehu moře.

«Zářivé a prosluněné kontrasty kontrasty pro letní líčení s přívalem pozitivní nálady! Jsou ztělesněním energie, která srší z mé letní hudby a z touhy po létě, večírcích na pláži a aperitivech se super barevnými koktejly!»

ZAČNĚME OČIMA: PRO SUPER SEXY POHLED

«Jaký by to byl pohled bez nádherných sexy řas? Nemohu se vzdát té svůdné moci, která se ukrývá v klenutém objemu řas s maximálně zvýrazněným natočením. Fascinuje mě pozorovat, jak se mé řasy s každým tahem proměňují v cosi velkolepého… Bez toho se již neobejdete! Paletka na oči, na niž všichni zareagují slovy „Oh my God“! Anebo spíše „Goddess“! Miluji její zářivé teplé barvy se saténovým, metalickým a matným finišem. Jejich prostřednictvím budete zářit jako skutečná bohyně a rázem se přenesete do letních večerů mezi svěží koktejly s chutí tropických krajů.»
«Zavřela jsem oči a představila si sytou barvu tropického moře – a byla na světě tužka s mimořádně intenzivní a výraznou stopou. Radost z léta čišící z pohledu, na který se nezapomíná
DOKONALÝ OBLIČEJ A BEZCHYBNÉ RTY: PRO BOŽSKÝ VZHLED, KTERÝ DLOUHO VYDRŽÍ

«Když hovoříme o rozjasňovačích, neexistuje pro mě slovo „příliš“ – musí upoutat mou pozornost a doslova mě pobláznit! Čistý metalický finiš se zlatavými odlesky rozzáří vaši pleť třpytem hodným božstva. V kratičkém okamžiku tak vaše „basic“ líčení získá kýžený „WOW“ efekt! »

«Co očekávám od své rtěnky? Aby odolala všemu, i půlnočnímu koupání za teplého letního večera! Dva ikonické odstíny pro neodolatelné rty od západu slunce až do jeho východu.»

Baby K - PUPA Milano

2 MILIONY POSLUCHAČŮ
DIAMANTOVÝ DISK ROMA-BANGKOK
5 ZLATÝCH DISKŮ
12 PLATINOVÝCH DISKŮ
1 DIAMANTOVÝ DISK
1 MILIARDA ZHLÉDNUTÍ NA YOUTUBE