Images

Kit Vamp! All In One  & Vamp! Stylo Liner
Tap to zoom
NEW

Kit Vamp! All In One & Vamp! Stylo Liner

Ohromující objem - Dokonalé natočení - Neskutečná délka. S posilujícím účinkem. Oční linky v tužce intenzivní extra černé barvy.
Ref. 040525A001
 

Vamp! All in One
Nechte se okouzlit multidimenzionálním výsledkem řasenky Vamp! All in One pro okamžitý objem, prodloužení a natočení řas. Řasenka s posilujícím účinkem, který při pravidelném používání podporuje přirozený růst a posílení řas. Řasy jsou silnější a hustší a váš pohled jednoduše neodolatelný.

90% uživatelek potvrdilo větší objem *
90% uživatelek potvrdilo větší délku *
86% potvrdilo hustší řasy *
83% potvrdilo silnější řasy *
* Test sebehodnocení. Uživatelky, které potvrdily efekt. 30 subjektů. 30 dní aplikace.

S nízkým rizikem vzniku alergií 
Oftalmologicky testováno 
Určeno pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Vamp! Stylo Liner 100 – Extra Black
Jsou oční linky v tužce Pupa, které v jednoduchém kroku umožňují dokonalou aplikaci bez nepřesností.
Zářivý intenzivní černý tah linky a hrot tužky umožňují grafické a definované nalíčení očí i pro méně zkušené. Lehká a komfortní textura má dlouhou výdrž.

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

6M | 0.051 fl oz – 1,5 ml

Crossbody taška na telefon je ideální pro ty, kteří chtějí mít svůj chytrý telefon vždy po ruce v praktické tašce, kterou mohou nosit na krku.

Vamp!
Vosky s vysoce strukturujícím účinkem řasy obalí a dodávají jim vyšší tloušťku tah po tahu. Výsledkem je ohromující objem.
Synergie přírodních želírovacích činidel a aplikátoru umožňuje docílit dokonalého natočení řas. Směs speciálních vosků a filmogenních látek zajišťuje neskutečný prodlužující efekt. Složky s posilujícím účinkem stimulují růst a restrukturalizují řasy zevnitř. Řasy se tak postupně stávají hustšími, silnějšími a pevnějšími a získávají vyšší přirozený objem a zatočení.
Vosk z Cassie se zvláčňujícími a ochrannými účinky dodává řasám vyšší elasticitu. Molekula Loss Stop posiluje vlasový folikul a řasy jsou silnější.

Vamp! Stylo Liner
Receptura s vysokým podílem vody umožňuje provádět dokonalý tah intenzivní barvy.
Filmotvorné látky zaručují dlouhou výdrž.
S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů

Vamp!
Začněte nanášet řasenku od linie růstu řas a pročesávejte je svislým pohybem od kořínků až po konečky. Pro intenzivnější objem nanášejte řasenku pohybem cik-cak. Pro nalíčení kratších řas použijte špičku aplikátoru.
Pro zintenzivnění pohledu nanášejte řasenku i na spodní řasy.

Application full color : peignez vos cils en effectuant des mouvements en zigzag de la racine jusqu’à la pointe. Appliquer plusieurs couches sur les cils en passant d’un œil à l’autre jusqu’à obtenir le volume souhaité. Comme touche finale, utilisez la pointe de l’applicateur perpendiculairement aux cils.
Application mascara french : associez VAMP! Extrablack à un Vamp! Mascara Coloré, et appliquez ce dernier seulement sur le bout des cils.

Vamp! Stylo Liner
Vykreslete linku od báze řas, zevnitř ven, přičemž vytvořte ladný tah podél přirozeného tvaru vašeho oka.