Vamp! All in One 101 – Extra Black

Nechte se okouzlit multidimenzionálním výsledkem řasenky Vamp! All in One pro okamžitý objem, prodloužení a natočení řas. Řasenka s posilujícím účinkem, který při pravidelném používání podporuje přirozený růst a posílení řas. Řasy jsou silnější a hustší a váš pohled jednoduše neodolatelný.

90% uživatelek potvrdilo větší objem *
90% uživatelek potvrdilo větší délku *
86% potvrdilo hustší řasy *
83% potvrdilo silnější řasy *
* Test sebehodnocení. Uživatelky, které potvrdily efekt. 30 subjektů. 30 dní aplikace.

S nízkým rizikem vzniku alergií 
Oftalmologicky testováno 
Určeno pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

9 ml - 0.30 fl oz

Made To Last Definition Eyes 100 – Deep Black

Automatická stylo tužka na oči nové generace.
Umožňuje přesné tahy intenzivní barvy, mimořádně roztíratelná. 
Pro nekonečné možnosti líčení vašich očí.
Měkká, voděodolná, se snadným nanášením pro líčení očí sytými barvami, s extrémní výdrží. Vysouvací tuha a zabudované ořezávátko.

Bez parabenů
Po použití dobře uzavřete

0.35 g - Net Wt 0.012 oz

Micellar Water

Jemné složení pro odlíčení obličeje, očí a rtů v jednom jediném kroku díky micelám, čisticím molekulám, které k sobě přitahují nečistoty a nadměrný kožní maz.

Vhodné pro všechny typy pleti
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů

Vyrobeno v Itálii

200 ml - 6.76 fl oz

Taštička přes rameno jako stylový doplněk pro váš každodenní outfit. Rozměry v cm: šířka 21 x výška 13.

Vamp! All in One

Vosky s vysoce strukturujícím účinkem řasy obalí a dodávají jim vyšší tloušťku tah po tahu. Výsledkem je ohromující objem.
Synergie přírodních želírovacích činidel a aplikátoru umožňuje docílit dokonalého natočení řas. Směs speciálních vosků a filmogenních látek zajišťuje neskutečný prodlužující efekt. Složky s posilujícím účinkem stimulují růst a restrukturalizují řasy zevnitř. Řasy se tak postupně stávají hustšími, silnějšími a pevnějšími a získávají vyšší přirozený objem a zatočení.
Vosk z Cassie se zvláčňujícími a ochrannými účinky dodává řasám vyšší elasticitu. Molekula Loss Stop posiluje vlasový folikul a řasy jsou silnější.

Made To Last Definition Eyes 100 – Deep Black

Speciální směs vosků propůjčuje tužce měkkost a roztíratelnost a těkavé látky nové generace zajišťují perfektní přilnavost. Obsah pigmentů zajišťuje intenzivní barvu a snadné nanášení.

Micellar Water

Micely působí jako magnety, jejich vnitřní struktura k sobě přitáhne líčidla a nečistoty v jednom jediném kroku, jemně a bez nežádoucího drhnutí pleti. 
Díky zklidňujícím a zjemňujícím složkám vody z vilínu a vody ze smilu je produktu ideální pro péči o všechny typy pleti.

Vamp! All in One

Začněte nanášet řasenku od linie růstu řas a pročesávejte je svislým pohybem od kořínků až po konečky. Pro intenzivnější objem nanášejte řasenku pohybem cik-cak. Pro nalíčení kratších řas použijte špičku aplikátoru. Pro zintenzivnění pohledu nanášejte řasenku i na spodní řasy.

Micellar Water

Navlhčete bavlněný kosmetický tampon a přejeďte jím oči, rty a obličej. Bez oplachování.