Neskutečně senzorická textura je skutečnou infuzí jemňoučkých třpytivých perel. Nádherně ozdobí oči jedinečnými odlesky a dodá pohledu nový, intenzivní jas. Tóny ve zlaté barvě jsou dokonalé pro vytvoření rozjasňujících světelných bodů, černá je ideální pro docílení magnetického kouřového líčení s nádhernými odlesky světla.

S nízkým rizikem vzniku alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů

Made in Italy

6M 2.1 g / Net Wt 0.074 oz

Složení je spojením inovativní směsi perel a pigmentů a pojiv, které zajišťují optimální přilnavost a výjimečnou sytost barev. Kombinace speciálních olejů spolu s precizním technologickým zpracováním dodává textuře mimořádnou výslednou senzoričnost a roztíratelnost.

S nízkým rizikem vzniku alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů

Made in Italy

Pomocí plochého konce aplikátoru odeberte malé množství produktu. Pro vytvoření efektu kouřového líčení naneste drobné body černého odstínu na vnější koutek oka, nebo na celé víčko, pro rozjasnění pohledu a vytvoření světelných bodů naneste zlatý odstín do střední partie pohyblivého víčka, nebo do blízkosti slzného kanálku. Stíny je možno nanášet i přímo pomocí prstů. Oceníte tak jejich jedinečnou senzoričnost.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

TALC, DIMETHICONE, ZINC STEARATE, CETYL DIMETHICONE, ETHYLHEXYL PALMITATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HEXYLENE GLYCOL, DEHYDROACETIC ACID, DISODIUM EDTA

(+/-) MAY CONTAIN:

CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CI 77019 MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES), CI 77861 (TIN OXIDE)