Intenzivní péče proti nedávnému výskytu nevzhledné celulitidy, s nafouklými a nedostatečně tonizovanými tkáněmi. Jedná se o jemný a vonný gelový krém, který se snadno roztírá a rychle vstřebává.
Tato péče, společně s masáží při aplikaci, stimuluje drenáž tekutin a zlepšuje tvar nohou a hýždí - pas se zeštíhluje, zmírňuje „nafouknutí“. 
Pokožka získává zpět tonizovaný a zpevněný vzhled. První výsledky lze pozorovat již za 2 týdny.

TESTOVANÁ ÚČINNOST
Účinnost péče byla testována u 80 žen při porovnávání výsledků aplikace po dobu 2 dnů, při nanášení 2krát denně, ve slepé, placebem kontrolované studii. 40 žen používalo Intensive Treatment For Water Retention and Cellulite, 40 žen používalo placebo.

S nízkým rizikem alergií
Dermatologicky testováno 
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii.

12M 250 ml / 8.4 fl oz

Její pokročilá receptura obsahuje přírodní výtažek ze škumpy koželužské (sicilské) a karnitin, které vykonávají dvojí účinek: snížení tuků (lipolytický účinek) a anti-akumulační (zabraňující ukládání nových tuků). Vlastnosti 3 přírodních drenážních výtažků (sporýš - bez - karafiát) podporují drenáž přebytečných tekutin.

S nízkým rizikem alergií
Dermatologicky testováno 
Bez parabenů

Nanášejte přípravek na stehna, boky, pas, energickým masírováním odspodu vzhůru kruhovými pohyby, abyste podpořila drenáž.
Úvodní fáze: nanášejte každý den, ráno a večer minimálně po dobu 4 týdnů.
Udržovací fáze: jednou za den.