Olej s rychlým vstřebáním bojuje účinně proti nevzhledné pokročilé celulitidě a pokožce s výskytem pomerančové kůry. Jedná se o koncentrát: stačí několik kapek a již lze pozorovat první výsledky.

Jejich lipo-aktivní účinek působí na viditelné a hmatatelné ukládání tuků a postupně vytvaruje siluetu. Pokožka je opět sametová, získává zpět tonus a hladkost.

TESTOVANÁ ÚČINNOST

Účinnost kúry byla hodnocena instrumentálním testem a testem sebehodnocení v Laboratoři dermatologického výzkumu, Derming, Ústavu klinického výzkumu a bioinženýrství.

S nízkým rizikem alergií

Dermatologicky testováno

Bez parabenů

Pro zevní použití

Vyrobeno v Itálii

12M 200 ml / 6.76 fl oz

Lipo-aktivní účinek výtažku mořského planktonu stimuluje přeměnu tukových buněk na béžové adipocyty, které přeměňují tuky na tepelnou energii, čímž snižují ukládání tuků.

Olej ze zelené kávy, s elastizačními a ochrannými vlastnostmi, má drenážní účinek, který pokožce pomáhá získat tonizovaný a vyhlazený vzhled.

Přírodní výtažky s drenážními vlastnostmi podporují mikrocirkulaci pokožky a působí proti zadržování vody.

S nízkým rizikem alergií

Dermatologicky testováno

Bez parabenů

Pro zevní použití

Nanášejte několik kapek denně, ráno a večer, energickým masírováním dotčených míst, minimálně po dobu 4 týdnů. Pokud ucítíte příjemné horko, nedělejte si starosti. Znamená to, že péče účinkuje. Olej se rychle vstřebává a nezanechává mastnotu na oblečení.