Images

Active Cellulite Cream
Tap to zoom
-30% VÝPRODEJ

Active Cellulite Cream

Intenzivní kosmetická kúra ve sprše. Speciální masáž s teplým účinkem.
250 ml / 8.4 fl oz    |    Ref. 0TE012001E
 

ACTIVE ANTICELLULITE CREAM značky Pupa představuje intenzivní péči proti dlouhodobé celulitidě a pokožce se vzhledem pomerančové kůry.

Působí účinně na tukové oblasti a na oteklé tkáně a dodává pokožce tonus a vyhlazení.

Je praktický, protože jej používáte ve sprše: speciální masáž s teplým účinkem aktivuje samozahřívací recepturu, čímž zlepšuje vstřebávání účinných látek. Opláchnutí studenou vodou má naopak tonizující účinek. Zeštíhlení siluety již po několika prvních aplikacích.

 

TESTOVANÁ ÚČINNOST

Účinnost péče byla testována u 80 žen při porovnávání výsledků aplikace po dobu 4 dnů, při nanášení každý den, ve slepé, placebem kontrolované studii. 40 žen používalo Anticellulite Active Cream ve sprše, 40 žen používalo placebo.

 

S nízkým rizikem alergií

Dermatologicky testováno

Bez parabenů

Vyrobeno v Itálii

12M 250 ml / 8.4 fl oz

Antiakumulační účinek výtažku z mořských řas omezuje ukládání tuku a působí cíleně na postižená místa. Aescin, výtažek z koňského kaštanu, podporuje působení mikrocirkulace a zbavování tekutin s „postupným drenážním účinkem“.

S nízkým rizikem alergií

Dermatologicky testováno

Bez parabenů

Používejte ve sprše a opláchněte. Naneste krém na čistou a vlhkou pleť pouze jednou denně. Masírujte energicky odzdola nahoru, dokud neucítíte příjemný pocit horka: to znamená, že péče působí! Zaměřte se na postižená místa a přitom použijte rukavice, které jsou součástí balení. Opláchněte proudem studené vody. Můžete kombinovat s péčí proti celulitidě Pupa, abyste účinek znásobila.