Péče pro zpevnění a dodání objemu pro ty, kdo si přejí mít plnější a zakulacenější poprsí a mohutnější křivky s několika málo aplikacemi týdně. Ideální pro všechny ženy, které nemají mnoho času a nejsou s to aplikovat denně kosmetickou péči.
Doporučeno pro uvadlé poprsí po zhubnutí, těhotenství nebo po ztrátě kožní vitality.

Náplast z velmi hebké a komfortní textilie je nasáklá intenzivními účinnými látkami, aplikuje se v několika okamžicích a dokonale přilne k poprsí jako druhá kůže. Praktické silikonové košíčky s okluzivním efektem umožňují používat náplast jak během dne, tak v noci, a zaručují maximální pohodlí.

Výsledek: poprsí je plnější, výraznější a získá na objemu. První výsledky se dostaví za 28 dní (po 8 aplikacích).
1 cm obvodu prsou navíc za 8 týdnů (po pouhých 16 aplikacích!).
1 cm odpovídá přibližně ½ košíčku podprsenky podle tabulek předních značek dámského prádla

Nezasahuje do hormonálního systému
Nedoporučuje se v těhotenství a během kojení
Hypoalergenní
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Bez vůně
Vyrobeno v Itálii

*TESTOVANÁ ÚČINNOST
Účinnost péče byla testována na 60 ženách. Po 8 týdnech používání 2krát týdně naměřil dermatolog průměrný nárůst obvodu poprsí o 1,02 cm u žen, které používaly Náplasti na zpevnění a zvětšení poprsí. Experiment byl proveden jako dvojitá placebem kontrolovaná studie. 30 žen používalo Náplasti na zpevnění a zvětšení poprsí; 30 žen používalo placebo.

Metoda náplasti spolu s exkluzivním vzorcem ingrediencí obsahujícím Volufiline, výtažek z gardénie asijské, napomáhá soustředění tuků v tukových buňkách a stimuluje tak fyziologické kožní procesy. Tento kosmetický způsob tukové výplně zvětšuje tloušťku tukové vrstvy, čímž zvyšuje objem prsou*. Přírodní derivát černého čaje s elastizujícím účinkem a vitamín E, jenž chrání proti volným radikálům, zlepšují pružnost pokožky a přispívají ke zpevnění poprsí.
 
Neovlivňuje hormonální systém
Nedoporučuje se v těhotenství a během kojení
Hypoalergenní
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Bez vůně


1.Vybalte náplast a rozevřete ji.

2.Přiložte ji na prsa a nechte textilii dokonale přilnout k pokožce, vyhněte se bradavkám.

3.Přiložte na náplast silikonové košíčky a oblékněte si spodní prádlo. Nechte působit 2 hodiny.

4.Sejměte náplast. Zůstanou-li na pokožce zbytky produktu, vmasírujte je jemnými krouživými pohyby od dolního okraje prsu směrem vzhůru, přičemž se vyhněte bradavce.

 

Útočná fáze: 2krát týdně, po dobu alespoň 8 týdnů.
Udržovací fáze: aplikujte náplast jednou týdně, nebo aplikujte jednou denně Krém na zpevnění a zvětšení objemu poprsí nebo Krém na zvětšení objemu poprsí.

 

 

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

AQUA (WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SACCHAROMYCES/XYLINUM/BLACK TEA FERMENT, LAURYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PHENOXYETHANOL, ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE COPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, ANEMARRHENA ASPHODELOIDES ROOT EXTRACT, CITRIC ACID