Images

Age Revolution 3D Lifting Repositioning Serum - Face and Neck
Tap to zoom

Age Revolution 3D Lifting Repositioning Serum - Face and Neck

Omlazující intenzivní kúra Bojujte proti ztrátě tonusu a hutnosti pokožky 
50 ml / 1.69 fl oz    |    Ref. 0T1S06001
 

Sérum anti-age, abyste potlačila známky stárnutí pleti a ztrátu tonusu.
Pleť obličeje získá zpět mládí a vitalitu. Rysy jsou nově definované, ovál obličeje vymodelovaný a objem opět vyplněný. Vyplňující účinek je okamžitý a epiderm získává zpět uvolněný a tonizovaný vzhled. Vrásky se zjemní. Váš obličej zapomene na ubíhající čas.
Textura séra má lehkou konzistenci, rychle se vstřebává.


Vhodný pro všechny typy pleti
S nízkým rizikem alergií
Dermatologicky testováno
Nekomedogenní
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

 

12M 50 ml / 1.69 fl oz

Exkluzivní multifunkční účinná látka, Pupa Reviva Cell, pomáhá obrannému systému proti stárnutí, že s přesností a rychlostí podporuje regeneraci a dlouhověkost buněk.
Specifická aktivní složka, R-Model Skin Active, podporuje elastickou a mechanickou odolnosti pokožky, a tak účinně potlačuje hluboké vrásky, díky čemuž je pleť hutnější, kontury obličeje jsou více definované.

Vhodný pro všechny typy pleti
S nízkým rizikem alergií
Dermatologicky testováno
Nekomedogenní
Bez parabenů

Nanášejte sérum ráno a večer na obličej, krk a dekolt jako každodenní rituál krásy, po důkladném očištění pleti. Roztírejte jej konečky prstů s lehkými pohyby až do úplného vstřebání. Používejte ho samostatně nebo pod zpevňující vyplňující krém proti vráskám Firming Plumping Anti-wrinkle Cream, abyste posílila účinek. Kombinujte jej s krémem na oční okolí a rty Anti-wrinkle Redensifying Cream Lip and Eye Contour, abyste tak ošetřila specifické zóny.