Textilní maska, napuštěná intenzivním pečujícím produktem, působícím v několika málo minutách, s okamžitým účinkem. Dodává obličeji jas a svěžest, redukuje známky únavy. Složení neobsahuje parfemaci a jeho účinek na pleti je tak ještě jemnější. Tajemství krásy pro zářivý vzhled při každé příležitosti, i po dlouhém a náročném dni.

Vhodné pro všechny typy pleti
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Vyrobeno v Itálii

18 ml / 0.60 fl oz

Tenká textilie přilne obličeji jako druhá pleť a umožňuje tak intenzivní působení a okamžitý výsledek. Kyselina mandlová díky svému exfoliačnímu účinku odstraňuje mrtvé buňky, které pleti dodávají unavený a pohaslý vzhled a pleť rozjasňuje. Kyselina hyaluronová pomáhá udržet přirozenou hydrataci pleti.  

Vhodné pro všechny typy pleti
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Vyrobeno v Itálii

Otevřete balení a rozevřete masku. Přiložte masku na vyčištěný obličej a nechejte dokonale přilnout tkaninu k pleti. Nechejte působit po dobu 15/20 minut a uvolněte se. Sejměte masku a jemně do pleti vmasírujte přebytečný produkt.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

AQUA (WATER), HYDROXYACETOPHENONE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CHLORPHENESIN, ALLANTOIN, LACTIC ACID, SODIUM HYALURONATE, TETRASODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, MANDELIC ACID, LINDERA STRYCHNIFOLIA ROOT EXTRACT