Images

Super Water Intensive Tanning
Tap to zoom
 

Ultra rychlá opalovací voda se stimulantem melaninu. Podporuje rychlé a rovnoměrné opálení, osvěžuje a hydratuje, potlačuje pocit horka a funguje jako praktická sprcha, zajišťující ochranu 
proti účinkům mořské soli. Při nastříkání na vlasy chrání proti vysušujícím účinkům větru, soli a chlóru. Osvěžuje a hydratuje tak vlasy a pokožku obličeje i celého těla a zajišťuje rychlé a dlouhotrvající opálení. Maximálně praktický a komfortní výrobek.

Neobsahuje solární ochranu
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

12M 400 ml / 13.5 fl oz

Obsahuje speciální aktivní stimulant melaninu, který proniká rovnoměrně do všech vrstev epidermu a pomáhá docílit rovnoměrného a přirozeného opálení.
Aktivní hydratační složky přírodního původu dodávají pokožce komfort a hydrataci.

Neobsahuje solární ochranu
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Při použití výrobku jako opalovací a osvěžující vody nastříkejte na pokožku celého těla. Výrobek je vhodný pro snadno se opalující pleť, která se málokdy spálí, pro vysoké fototypy.
Při použití jako praktické sprchy proti účinkům soli nastříkejte dle potřeby na pokožku pro zajištění ochrany proti účinkům soli a chlóru. Výrobek je možno použít všude tam, kde není k dispozici voda na osprchování.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

AQUA (WATER), GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, FRUCTOSE, METHYL GLUCETH-20, PHENOXYETHANOL, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PROPANEDIOL, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CITRATE, ACETYL TYROSINE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONENE, CITRIC ACID