Jedinečný multifunkční solární přípravek 3 v 1.
Připraví pleť na pobyt na slunci. 
Urychluje opálení při pobytu na slunci. 
Fixuje a prodlužuje zlatavý tón opálení po návratu z dovolené. 
Nejedná se však o samoopalovací přípravek!
Sametově hebký krém s rychlým vstřebáváním, s obsahem speciálního aktivátoru melaninu Sun Booster. Lze použít na obličej i tělo všech fototypů, ideální i pro světlou pleť. A výsledek? Velmi rychlé, rovnoměrné, zářivé a dlouhotrvající opálení.

Neobsahuje ochranný faktor
Neobsahuje DHA (samoopalovací přípravek)
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Vyrobeno v Itálii

Exkluzivní aktivní stimulant melaninu Sun Booster působí ve 3 fázích: připravuje pokožku na sluneční záření, urychluje opálení při pobytu na slunci a pomáhá udržet krásné opálení po dlouhou dobu. Složení obsahuje olej ze sladkých mandlí a bambucké máslo, vyznačující se zvláčňujícími a vyživujícími vlastnostmi, vitamín B5 se zklidňujícími účinky.

Neobsahuje ochranný faktor
Neobsahuje DHA (samoopalovací přípravek)
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

PŘED OPALOVÁNÍM: pro získání zdravého a opáleného vzhledu pokožky i bez opalování naneste krém na obličej a tělo několik dní před plánovaným pobytem na slunci. Připravuje pokožku na opalování, vytváří základ pro opálení a předchází případnému poškození pokožky při pobytu na slunci.

PŘI OPALOVÁNÍ: naneste na obličej i tělo před opalováním. Lze kombinovat s ochranným solárním přípravkem Pupa Multifunction, vhodným pro váš fototyp. Získáte tak ultra rychlé opálení.

PO OPALOVÁNÍ: nanášejte každý den na čistou pokožku těla i obličeje po opalování i po návratu z dovolené. Získáte tak dlouhodobě zlatavý tón pokožky.
Přípravek je výborný i jako hydratační krém pro podporu ochrany proti sloupání.