Neviditelný opalovací hydratační sprej, který okamžitě zaschne. 
Obsahuje Melastim Tech, který stimuluje produkci melaninu pro rychlé a dlouhotrvající opálení. 
Zaručuje komplexní ochranu před UVB, UVA I, UVA II a infračerveným zářením.
Složení má o 2/3 nižší obsah filtrů ve srovnání s tradičními opalovacími krémy se stejným SPF z důvodu větší odpovědnosti za uchování života v mořích.
Vhodný i pro ochranu vlasové pokožky a vlasů, i barvených.

S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

12M 200 ml / 6.75 fl oz

Směs dokonale vyvážených UVB, UVA I a UVA II filtrů a účinná látka nejnovější generace, která chrání před škodlivými účinky infračerveného záření, zajišťují účinnou a kompletní ochranu pokožky. 
Exkluzivní stimulátor melaninu Melastim Tech se rovnoměrně rozloží ve všech vrstvách pokožky, urychluje a prodlužuje opálení.

Před opalováním nastříkejte v bohatém množství na celé tělo ze vzdálenosti asi 10 cm a vyčkejte, dokud nezaschne a nedojde k vytvoření ochranné vrstvy, aniž byste roztíraly produkt rukama. Nástřik je možný pod jakýmkoli úhlem.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

ALCOHOL DENAT, C12-15 ALKYL BENZOATE, SORBETH-2/OLEATE/DIMER DILINOLEATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYL SALICYLATE, OCTOCRYLENE, OCTYLDODECYL CITRATE CROSSPOLYMER, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIHYDROXY METHYLCHROMONYL PALMITATE, PHYSALIS ANGULATA EXTRACT, LIMONENE, TOCOPHERYL ACETATE