Vamp! Mascara Extreme

Řasenka zvětšující objem, která je revoluční co do výsledků, tak do receptury, posiluje okamžitý efekt mimořádnosti. Vaše řasy jsou úžasně objemné a intenzivní již od prvního tahu kartáčkem.Textura je vysoce pigmentovaná, fluidní a dokonale přilne. Na řasy vykonává „efekt bez zatížení“. „Zvlněný“ kartáček s dvojím profilem vyvinutý společností Pupa, pojme maximální množství produktu a umožňuje velkorysé, okamžité a rovnoměrné nanášení.

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Vyrobeno v Itálii

I'm Matt

Nové pojetí absolutního matu! Rtěnka I’m Matt zahalí rty do syté a pronikavé barvy. Sametově hebká a mimořádně senzorická, rtěnka klouže jemně po rtech, je lehoučká, rty nevysušuje a poskytuje jim nečekaný a dlouhotrvající komfort.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Made in Italy
Při aplikaci tuhu nadměrně nevysouvejte.

Pouzdro ve tvaru půlměsíce v minimalistickém a lineárním designu.

Vamp! Mascara Extreme

Kombinace vosků s vysokým restrukturalizačním účinkem a rosolovitá vodná fáze specifických složek zabalí a posílí řasy, činí je hustší od prvního nanesení. Vysoká koncentrace pigmentů obaluje řasy sytou černou barvou. Polymery nejnovější generace zajišťují pružnost a přilnavost, takže je výsledek bezchybný a komfortní. Bez rozmazávání.

I'm Matt

Složení nové generace s mimořádnými vlastnostmi. Vysoká koncentrace pigmentů a laků zaručuje plnou a okamžitou roztíratelnost. Speciální vosky dodávají textuře flexibilitu a lehkost, díky kterým rtěnka příjemně a lehce klouže po rtech a dokonale je definuje. Bohatá a krémová textura je obohacena o máslo z divokého manga, které má zvláčňující a hydratační vlastnosti.

Vamp! Mascara Extreme

Začněte od linie řas a česejte je klikatým „cik-cak“ pohybem až ke konečkům. Pro závěrečnou úpravu použijte hrot aplikátoru svisle vůči řasám, abyste zachytila i ty nejkratší.

I'm Matt

Rtěnku nanášejte od středu horního rtu směrem ke koutkům, zatímco na spodním rtu nanášejte rtěnku od koutků směrem ke středu. Pro dosažení vysoké definice výsledku zvýrazněte nejprve kontury rtů pomocí tužky na rty True Lips nebo Made To Last Definition Lips v kombinovatelném barevném odstínu.

Při aplikaci tuhu nadměrně nevysouvejte.