Vamp! Sexy Lashes 011 – Sexy Black
Dodejte vašim řasám mimořádně smyslný vzhled řasenkou Vamp! Sexy Lashes, neodolatelným nástrojem svádění pro nebezpečně sexy pohled. Zvětší objem, zvedne a natočí: řasy ihned působí zvýrazněně závratným zahnutím a novým tvarem, který odolává zemské přitažlivosti.

Zakřivený maxi kartáček nanáší bohaté množství barvy, dlouhá vlákna u tyčinky umožňují mechanicky řasy natočit.

S nízkým rizikem alergických reakcí
Oftalmologicky testováno
Vhodné pro citlivé oči i při kontaktních čočkách
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

6M | Net Wt 0.40 oz - 12 ml

Lip Care Oil
Přírodní olej, který okamžitě hydratuje a vyživuje rty. Praktické balení roll-on uvolňuje lehký tenký film se zářivě transparentním finišem. Skutečná zkrášlující péče pro mimořádně hebké rty.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

18M | 0.32 fl oz – 9,5 ml

Mini portfard din material matlasat.

Vamp! Sexy Lashes
Směs přírodních vosků – přírodní včelí a karnaubský vosk – zaručuje okamžitý extrémní objem. Inovativní krospolymer „Lash Sculptor“ řasy efektně natočí a zvedne. Speciální filmogenní pryskyřice udržuje řasy ideálně zvednuté a zahnuté a zaručuje dokonalou výdrž. Vysoké procento mimořádně černých mikropigmentů zajistí okamžité a intenzivní obarvení již od první aplikace. Přírodní bambucké máslo s výživnými účinky pokryje řasy, aniž by je zatěžovalo a uchová je pružné a ohebné.

Lip Care Oil
Složení je bohaté na zvláčňující látky a olej ze semen šípkové růže, které budou hýčkat vaše rty, dodají jim hebkost a hydrataci a zanechají je přirozeně zářivé.

Vamp! Sexy Lashes
Začněte nanášet řasenku od linie růstu řas a pročesávejte je svislým pohybem od kořínků až po konečky. Pro intenzivnější objem nanášejte řasenku pohybem cik-cak. Pro nalíčení kratších řas použijte špičku aplikátoru.
Pro zintenzivnění pohledu nanášejte řasenku i na spodní řasy.

Lip Care Oil
Nanášejte produkt od středu rtů směrem ke koutkům podle přirozeného tvaru vašich úst, nejprve na horní a poté na spodní ret. Díky praktickému balení roll-on se produkt snadno nanáší na rty.