Vamp! 100 – Extra Black
Řasenka zvětšující objem, která je revoluční co do výsledků, tak do receptury.
Vaše řasy jsou silné, plné, mimořádně husté, úžasně krásné s efektem umělých řas ovšem bez potíží, které doprovází jejich nošení.
Textura je krémová, s vysokým restrukturalizačním účinkem a se „zvlněným“ kartáčkem s jemnými a hustými štětinami, navrženým společností Pupa. Díky tomu pojme maximální množství produktu a umožňuje bohaté, okamžité a rovnoměrné nanášení. 

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Vyrobeno v Itálii

6M | Net Wt 0.32 oz - 9 ml

Lip Care Oil
Přírodní olej, který okamžitě hydratuje a vyživuje rty. Praktické balení roll-on uvolňuje lehký tenký film se zářivě transparentním finišem. Skutečná zkrášlující péče pro mimořádně hebké rty.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

18M | 0.32 fl oz – 9,5 ml

Mini portfard din material matlasat.

Vamp!
Směs přírodních vosků – přírodní včelí a karnaubský vosk – zaručuje okamžitý extrémní objem. Inovativní krospolymer „Lash Sculptor“ řasy efektně natočí a zvedne. Speciální filmogenní pryskyřice udržuje řasy ideálně zvednuté a zahnuté a zaručuje dokonalou výdrž. Vysoké procento mimořádně černých mikropigmentů zajistí okamžité a intenzivní obarvení již od první aplikace. Přírodní bambucké máslo s výživnými účinky pokryje řasy, aniž by je zatěžovalo a uchová je pružné a ohebné.

Lip Care Oil
Složení je bohaté na zvláčňující látky a olej ze semen šípkové růže, které budou hýčkat vaše rty, dodají jim hebkost a hydrataci a zanechají je přirozeně zářivé.

Vamp!
Začněte nanášet řasenku od linie růstu řas a pročesávejte je svislým pohybem od kořínků až po konečky. Pro intenzivnější objem nanášejte řasenku pohybem cik-cak. Pro nalíčení kratších řas použijte špičku aplikátoru.
Pro zintenzivnění pohledu nanášejte řasenku i na spodní řasy.

Lip Care Oil
Nanášejte produkt od středu rtů směrem ke koutkům podle přirozeného tvaru vašich úst, nejprve na horní a poté na spodní ret. Díky praktickému balení roll-on se produkt snadno nanáší na rty.