Images

Extreme Primer & Lasting Color Extreme & Extreme Top Coat
Tap to zoom
NEW
-30% SLEVA

Extreme Primer & Lasting Color Extreme & Extreme Top Coat

Podkladová báze s dlouhou výdrží a fixační top coat pro profesionální manikúru. Barva, lesk a dlouhá výdrž pro profesionální manikúru
Ref. 030158A001
 

Extreme Primer

Podkladová báze s dlouhou výdrží chrání nehet a vytváří ideální bázi pro dokonalé přilnutí laku Lasting Color Extreme a jeho maximální výdrž.

Lasting Color Extreme

Lak syté a intenzivní barvy, vyvinutý spolu s Extreme Primer a Extreme Top Coat: inovativní systém ve 3 jednoduchých krocích 1. Podklad 2. Barva 3. Top coat, který zajišťuje dlouhotrvající ultra lesklý finiš a maximální výdrž (průměrná výdrž 9 dní*). Kombinace barvy a top coatu vychází z jedinečného procesu, který zajišťuje působení denního světla: na nehtu se vytvoří odolná vrstva, podobně jako je tomu při použití UV/LED technologie při aplikaci gel laku a je tak zajištěna mimořádná dlouhodobá výdrž a lesklý finiš bez poškození nehtů. Plochý aplikátor vějířovitého tvaru s 300 štětinkami zaobleného střihu zaručuje snadné, plynulé a rovnoměrné nanášení laku.

Extreme Top Coat
Fixační top coat vytvoří na nehtu spolu s barvou Lasting Color Extreme jedinečnou vrstvu s dlouhodobým lesklým finišem a dlouhou výdrží bez odlupování.

Neosahují: toluen, formaldehyd, DBP (dibutyl ftalát) a kafr
S nízkým rizikem alergií
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Praktická verze mini kosmetické taštičky, kterou můžete mít vždy po ruce a být tak stále trendy.

Extreme Primer

Speciální filmogenní a adhesivní látky vytvoří vrstvu, umožňující dokonalé přilnutí na nehet a prodloužení výdrže laku.

Lasting Color Extreme

Oligomery, „vypůjčené“ z technologie pro aplikaci gel laku zajišťují dlouhodobou výdrž. Směs polymerů poslední generace zaručuje mimořádný lesk a vysoká koncentrace pigmentů dodává sytou barvu a homogenní konzistenci.

Extreme Top Coat

Fotoionizátor UV Absorber zaručuje maximální výdrž. Směs polymerů poslední generace zachovává mimořádně lesklý dlouhotrvající finiš a těsnicí látky lak fixují a chrání jej proti odlupování.

Naneste na dokonale čisté ruce a nehty.
1. krok: naneste vrstvu Extreme Primer pro prodloužení výdrže Lasting Color Extreme.
2. krok: naneste 2 vrstvy Lasting Color Extreme a jednotlivé vrstvy nechte vždy dokonale uschnout.
3. krok: na zcela suchou vrstvu Lasting Color Extreme naneste na celý nehet a na hranu nehtu Extreme Top Coat. Docílíte tak fixace barvy a zvýšení lesku a výdrže. 
Rychlé schnutí: nevyžaduje použití UV/LED lamp.
Lak lze snadno odstranit pomocí odlakovačů Pupa, bez nutností zábalů, či broušení povrchu nehtu.
Nanášejte v jednotlivých krocích na dokonale čisté ruce a nehty.