Automatická tužka s vynikající roztíratelností pro vykreslení přesných očních linek výrazné barvy. Je měkká, snadno se nanáší a umožňuje vytvořit dlouhotrvající make-up očí v sytých barvách. Tuha je zasouvací.

Bez parabenů

Speciální směs vosků a olejů propůjčuje tužce měkkou a krémovou konzistenci a těkavé látky zajišťují dokonalou přilnavost. Pigmenty umožňují okamžité bohaté nanášení barvy. Složení obsahuje vitamíny C a E s antioxidačními vlastnostmi.

Začněte nanášet od koutku oka a veďte libovolně silnou linku podél horní linie růstu řas, přičemž kopírujte přirozený tvar oka. Pro zarámování vašeho pohledu opakujte stejný postup i podél řas spodního víčka.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

POLYETHYLENE, SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED POLY(C6-14 OLEFIN), HYDROGENATED POLYDECENE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, POLYBUTENE, CERA ALBA (BEESWAX), SILICA SILYLATE, BORON NITRIDE, ISONONYL ISONONANOATE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SUCROSE TETRASTEARATE TRIACETATE, PENTAERYTHRITYL TETRABEHENATE, STEARYL DIMETHICONE, SYNTHETIC BEESWAX, OCTADECENE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77019 MICA , CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE)

Skutečné recenze od uživatelek naší mobilní aplikace
(zatím k dispozici pouze v Itálii)