Gelové složení s bohatým obsahem jemných perel ozdobí řasy třpytivými zlatavými odlesky. Nanesení na řasy nalíčené obvyklou řasenkou, pouze na konečky řas propůjčí řasám jemný třpyt světla, při nanesení na celé délky řas dodá očím podmanivý vzhled s extrémním jasem. Speciální válcový kartáček z tuhého vlákna umožňuje optimální nanášení na stávající vrstvu řasenky, aniž by došlo k narušení jejího efektu.

S nízkým rizikem vzniku alergií
Oftalmologicky testováno
Určeno pro citlivé oči a uživatelky kontaktních čoček
Bez parabenů

Made in Italy

6M 5 ml / 0.17 fl oz

Lehké a polotransparentní gelové složení se snadno nanáší, velmi rychle schne a poskytuje řasám maximální komfort. Obohaceno o jemné zlatavé perly, které vašim řasám propůjčí cenné doteky ryzího zlata a speciální pryskyřici, která vytváří lesklou a flexibilní vrstvu, zajišťující dlouhotrvající efekt.

S nízkým rizikem vzniku alergií
Oftalmologicky testováno
Určeno pro citlivé oči a uživatelky kontaktních čoček
Bez parabenů

Made in Italy

Nanášejte na obvyklou řasenku: pouze na konečky řas pro docílení jemného třpytu světla; při nanesení na celou délku řas získáte mimořádně zářivý vzhled. Začněte nanášet řasenku u kořínků řas a pročesejte řasy v celé délce ve svislém směru od kořínků až po konečky. Pro ještě úchvatnější pohled naneste řasenku na spodní řasy a poté i na vnější i vnitřní stranu horních řas.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

AQUA (WATER), PENTYLENE GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, SILICA, CARBOMER, PVP, PHENOXYETHANOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL

(+/-) MAY CONTAIN:

CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CI 77019 MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES), CI 77861 (TIN OXIDE)