Images

Sparkling Attitude Compact Highlighter
Tap to zoom
 

Rozjasněte a zvýrazněte vystupující části obličeje vytvořením mimořádných světelných bodů pro docílení nové trojrozměrnosti.  Lehká a hedvábně jemná textura snadno splyne s pletí a zkrášlí ji zlatavými mikroperlami. Proč si jej zamilujete? Jeho světlo si vás získá: použijte jej a postavte se před reflektory! 

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

12M 6 g / Net Wt 0.211 oz

Lehká a hedvábná textura je obohacena o směs perel a pigmentů, které propůjčí obličeji mimořádně zářivý barevný tón.

Naneste rozjasňovač na vystupující části obličeje – na lícní kosti, na hřbet nosu, nad a pod obočí a nad střed horního rtu. Lze použít samostatně, nebo nanesením na make-up. Pro docílení lehkého rozjasnění vytónujte štětcem Round Blusher Brush z řady Professional Brushes, pro docílení intenzivního a čistého výsledku použijte štětec Eye Blending Brush.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, DIMETHICONE, ZINC STEARATE, SILICA, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, MICA, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HEXYLENE GLYCOL, DEHYDROACETIC ACID, DISODIUM EDTA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77861 (TIN OXIDE), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES)

Skutečné recenze od uživatelek naší mobilní aplikace
(zatím k dispozici pouze v Itálii)