Images

4Sun Compact Bronzing Powder - Multi Effect
Tap to zoom
 

Dokonalý pro opálený obličej po celý rok.
Kazeta je rozdělena do 4 odstínů, které můžete používat jednotlivě, nebo je vzájemně kombinovat pro vytvoření dokonalého barevného tónování pro váš tón pleti, podle aktuálního ročního období.
Cíl: udržení zdravého, opáleného a zářivého vzhledu po celý rok.
Textura pudru je lehká, snadno se nanáší a pleť zanechává hedvábnou a nádherně vyhlazenou
2 harmonie 4 barevných odstínů, speciálně navržených pro zvýraznění všech barevných tónů pleti.

SPF 15
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Vyrobeno v Itálii

12M 14 g / Net Wt 0.494 oz

Práškový pudr Soft Focus redukuje opticky nedokonalosti pleti a kryje drobné vrásky, vitamíny E-C a Lecitin, vyznačující se antioxidačními vlastnostmi, pomáhají účinně předcházet stárnutí pleti.

SPF 15
S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Pro nanášení použijte zaoblený štětec Pupa Professional Brush - Round Blusher Brush. Zvolte tón bronzujícího pudru, který nejvíce odpovídá barevnému tónu vaší pleti, případně smíchejte barevné tóny tak, abyste docílily ideálního barevného tónu pro vaši pleť. Kruhovými pohyby nanášejte bronzující pudr od středových partií obličeje a jemně vytónujte směrem k vnějším konturám. Středně tmavý/tmavý odstín použijte jako tvářenku a pro vytónování kontur obličeje. Světlejší odstín naneste na oblast pod obočí pro sjednocení tónu pleti a prohloubení pohledu.

Seznam přísad je pravidelně aktualizován. Věnujte přesto, prosím, pozornost informaci o složení, uvedené na obalech.

TALC, BORON NITRIDE, DIMETHICONE, ZINC STEARATE, OCTYLDODECANOL, CAPRYLOYL GLYCINE, UNDECYLENOYL GLYCINE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, LECITHIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, POLYBUTENE, ISOPROPYL ISOSTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE, BENZYL SALICYLATE

(+/-) MAY CONTAIN:

CI 77019 MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES), CI 77742 (MANGANESE VIOLET), CI 15850 (RED 7 LAKE)