Rtěnka, která kombinuje mimořádný make-up a účinnou péči pro zvětšení objemu rtů. Okamžitý výsledek: barva je sytá, rty jsou definované a zářivé. Po 7 dnech: rty jsou viditelně plnější a hydratované* Její textura, krémová a pohodlná, zaručuje rovnoměrnou barvu a výjimečnou zářivost rtů.

S nízkým rizikem alergických reakcí
Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Made in Italy

VÝSLEDNÝ EFEKT:
Výsledky prokazují zvětšení objemu rtů o 5%* již po 10 minutách po první aplikaci a o 12%* po 7 dnech od prvního použití.
(Přístrojová měření, provedená na 28 ženách, které nanášely rtěnku Volume Pupa dvakrát denně.)

Její složení obsahuje Volufiline, aktivní látku, která je bio-extraktem z asijské rostliny Gardenia, která podporuje zvětšení objemu tkání a vyhlazuje drobné vrásečky. Kyselina hyaluronová udržuje správnou úroveň vlhkosti, rty jsou plnější, s efektem „vyplnění“.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů

Made in Italy

Rtěnku nanášejte od středu horního rtu směrem k okrajům a při líčení spodního rtu postupujte od okrajů směrem ke středu. Pro dosažení výrazného výsledku použijte nejprve konturovací tužku True Lips, nebo Made To Last Definition Lips v odpovídajícím barevném odstínu. Pro dosažení zvětšení objemu rtů aplikujte rtěnku alespoň 2krát denně a opakujte aplikaci alespoň 7 dní po sobě.