Images

Vamp! Mascara Sexy Lashes & Made to Last Lip Duo
Tap to zoom
-30% SLEVA

Vamp! Mascara Sexy Lashes & Made to Last Lip Duo

Ikonická řasenka od Pupa v sexy verzi pro troufalý objem. Tekutá voděodolná rtěnka s dlouhou výdrží.
Ref. 040423A001
 

Vamp! Sexy Lahes 011 – Sexy Black

Dodejte vašim řasám mimořádně smyslný vzhled řasenkou Vamp! Sexy Lashes, neodolatelným nástrojem svádění pro nebezpečně sexy pohled. Zvětší objem, zvedne a natočí: řasy ihned působí zvýrazněně závratným zahnutím a novým tvarem, který odolává zemské přitažlivosti.

Zakřivený maxi kartáček nanáší bohaté množství barvy, dlouhá vlákna u tyčinky umožňují mechanicky řasy natočit.

S nízkým rizikem alergických reakcí
Oftalmologicky testováno
Vhodné pro citlivé oči i při kontaktních čočkách
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

12 ml - 0.40 fl oz

Made To Last Lip Duo 018 - Imperial Red

Rtěnka na rty s vinylovým efektem: sytá barva s maximálním leskem.

Jedná se o rtěnku, která se nanáší ve 2 krocích: nejdříve intenzivní a dlouhotrvající barva a poté svrchní vrstva, která hydratuje rty a vytváří ultra lesklý výsledek s latexovým efektem.

Dokonalé rty i pod rouškou*

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii
Po použití dobře uzavřete

*Mohla by se přenést na některé druhy roušek. Testováno na 30 osobách.

2 x (4 ml - 0.13)

Vaková kabelka s upravitelným popruhem a stahovací šňůrou. Rozměry v cm: šířka 18 x výška 17.

Vamp! Sexy Lahes

Směs přírodních vosků – přírodní včelí a karnaubský vosk – zaručuje okamžitý extrémní objem. Inovativní krospolymer „Lash Sculptor“ řasy efektně natočí a zvedne. Speciální filmogenní pryskyřice udržuje řasy ideálně zvednuté a zahnuté a zaručuje dokonalou výdrž. Vysoké procento mimořádně černých mikropigmentů zajistí okamžité a intenzivní obarvení již od první aplikace. Přírodní bambucké máslo s výživnými účinky pokryje řasy, aniž by je zatěžovalo a uchová je pružné a ohebné.

Made To Last Lip Duo 018 - Imperial Red

Tekutá rtěnka je obohacená o speciální výkonné polymery, které zajišťují dokonalou přilnavost a gelovité složky, které zajišťují rovnoměrné uvolňování a na rtech jemný film „soft touch“. Těkavé složky a plastové filmotvorné látky umožňují rychlé schnutí a dlouhou výdrž.

Lesklá svrchní vrstva se skládá ze speciálních silikonů a vosků, které zajišťují pocit absolutního komfortu a zkrášlují barvu této tekuté rtěnky, neboť umožňují vinylový finiš.

Vamp! Sexy Lahes

Začněte nanášet řasenku od kořínků řas a pokračujte svislým tahem po celé jejich délce až ke konečkům. Pro intenzivnější objem nanášejte řasenku klikatým „cik-cak“ pohybem. Použijte spodní část aplikátoru ke zvednutí konečků řas. Pokud chcete ještě více zvýraznit pohled, naneste řasenku i na spodní řasy.

Made To Last Lip Duo 018 - Imperial Red

Naneste tekutou rtěnku od středu horního rtu ke koutkům.

Na spodním rtu však od koutků do středu.

Po několika vteřinách, až úplně zaschne, naneste čirý svrchní vrstvu, abyste rtům dodaly ultra lesklý finiš. Pro dokonalý výsledek slaďte s tužkou Made To Last Definition Lips.

Odličte dvoufázovým odličovačem Pupa.