Images

Vamp! Mascara All in One & Vamp! Stylo Liner
Tap to zoom
NEW

Vamp! Mascara All in One & Vamp! Stylo Liner

Řasenka pro ohromující objem, dokonalé natočení a neskutečnou délku vašich řas. S posilující péčí. Oční linky ve fixu pro intenzivní extračernou linku.
Ref. 040316A001
 

Vamp! Mascara All in One

Nechte se okouzlit multidimenzionálním výsledkem řasenky Vamp! All in One pro okamžitý objem, prodloužení a natočení řas. Řasenka s posilujícím účinkem, který při pravidelném používání podporuje přirozený růst a posílení řas. Řasy jsou silnější a hustší a váš pohled jednoduše neodolatelný.

90% uživatelek potvrdilo větší objem *
90% uživatelek potvrdilo větší délku *
86% potvrdilo hustší řasy *
83% potvrdilo silnější řasy *
* Test sebehodnocení. Uživatelky, které potvrdily efekt. 30 subjektů. 30 dní aplikace.

S nízkým rizikem vzniku alergií
Oftalmologicky testováno
Určeno pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Vamp! Stylo Liner

VAMP! STYLO LINER jsou oční linky v tužce Pupa, které v jednoduchém kroku umožňují dokonalou aplikaci bez nepřesností. Zářivý intenzivní černý tah linky a hrot tužky umožňují grafické a definované nalíčení očí i pro méně zkušené. Lehká a komfortní textura má dlouhou výdrž.

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Kulatá taštička přes rameno, dokonalá pro doladění vašeho party svátečního vzhledu.

Vamp! Mascara All in One

Vosky s vysoce strukturujícím účinkem řasy obalí a dodávají jim vyšší tloušťku tah po tahu. Výsledkem je ohromující objem. Synergie přírodních želírovacích činidel a aplikátoru umožňuje docílit dokonalého natočení řas. Směs speciálních vosků a filmogenních látek zajišťuje neskutečný prodlužující efekt. Složky s posilujícím účinkem stimulují růst a restrukturalizují řasy zevnitř. Řasy se tak postupně stávají hustšími, silnějšími a pevnějšími a získávají vyšší přirozený objem a zatočení. Vosk z Cassie se zvláčňujícími a ochrannými účinky dodává řasám vyšší elasticitu. Molekula Loss Stop posiluje vlasový folikul a řasy jsou silnější.

Vamp! Stylo Liner

Receptura s vysokým podílem vody umožňuje provádět dokonalý tah intenzivní barvy.

Vamp! Mascara All in One

Začněte nanášet řasenku od linie růstu řas a pročesávejte je svislým pohybem od kořínků až po konečky. Pro intenzivnější objem nanášejte řasenku pohybem cik-cak. Pro nalíčení kratších řas použijte špičku aplikátoru. Pro zintenzivnění pohledu nanášejte řasenku i na spodní řasy.

Vamp! Stylo Liner

Vykreslete linku od báze řas, zevnitř ven, přičemž vytvořte ladný tah podél přirozeného tvaru vašeho oka.