Images

Vamp! Mascara Extreme + Compact Duo Eyeshadow
Tap to zoom
Online Exclusive
-30% SLEVA

Vamp! Mascara Extreme + Compact Duo Eyeshadow

Řasenka pro okamžitý extrémní objem řas a úchvatný pohled. Kompaktní stíny duo se zářivým efektem.
Ref. 040338A001
 

Vamp! Mascara Extreme

Řasenka zvětšující objem, která je revoluční co do výsledků, tak do receptury, posiluje okamžitý efekt mimořádnosti. Vaše řasy jsou úžasně objemné a intenzivní již od prvního tahu kartáčkem. Textura je vysoce pigmentovaná, fluidní a dokonale přilne. Na řasy vykonává „efekt bez zatížení“. „Zvlněný“ kartáček s dvojím profilem vyvinutý společností Pupa, pojme maximální množství produktu a umožňuje velkorysé, okamžité a rovnoměrné nanášení.

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Vyrobeno v Itálii

Compact Duo Eyeshadow

Kompaktní a snadno roztíratelná hedvábně jemná textura, splyne dokonale a rovnoměrně s očním víčkem.
Pro docílení intenzivnější barvy doporučujeme nanášet produkt prsty.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Úžasný batůžek, dokonalý doplněk pro váš outfit při každé příležitosti. Ten prostě musíte mít!

Vamp! Mascara Extreme

Kombinace vosků s vysokým restrukturalizačním účinkem a rosolovitá vodná fáze specifických složek zabalí a posílí řasy, činí je hustší od prvního nanesení. Vysoká koncentrace pigmentů obaluje řasy sytou černou barvou. Polymery nejnovější generace zajišťují pružnost a přilnavost, takže je výsledek bezchybný a komfortní. Bez rozmazávání.

Compact Duo Eyeshadow

Vysoce účinné složení, kombinující inovativní zjemňující látky a pigmenty pro dokonalý výsledek aplikace, maximální přilnavost a roztíratelnost.

Vamp! Mascara Extreme

Začněte od linie řas a česejte je klikatým „cik-cak“ pohybem až ke konečkům. Pro závěrečnou úpravu použijte hrot aplikátoru svisle vůči řasám, abyste zachytila i ty nejkratší.

Compact Duo Eyeshadow 

Odeberte malé množství produktu pomocí vhodného štětce z řady Professional Brushes, oklepněte nadbytečné množství o hřbet ruky a vklepejte na oční víčko. Pro docílení intenzivnější barvy doporučujeme nanášet produkt prsty.