Images

Vamp! Mascara Explosive Lashes + Light Infusion Highlighter
Tap to zoom
NEW

Vamp! Mascara Explosive Lashes + Light Infusion Highlighter

Objevte sadu s Vamp! Explosive a Light Infusion: kombinace řasenky pro nádherný objem vašich řas a rozjasňovače na obličej v úžasném batůžku.
Ref. 040324A001
 

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Maximální vyjádření objemu na řasách – přemíra bez kompromisů! Vamp! Explosive Lashes díky své velmi bohaté textuře a ultra hebkému maxi kartáčku obalí řasy a dodá jim hustotu tak štědře jako nikdy doposud. Všechny řasy, i ty nejkratší, získají důraz, vystoupí z anonymity a troufale se stanou hlavními hrdinkami. Řasenka se nerozmazává a celodenní komfort je zaručen.

Hypoalergenní
Oftalmologicky testováno
Vhodné pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Light Infusion Highlighter

Rozjasněte a zvýrazněte vystupující části obličeje cennými zlatavými odlesky. Lehoučká a hedvábně jemná textura splyne snadno s vaší pletí a dodá obličeji novou trojrozměrnost.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Úžasný batůžek, dokonalý doplněk pro váš outfit při každé příležitosti. Ten prostě musíte mít!

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Exkluzivní mix rýžového a akátového vosku a polymerů dodává řasám hustotu a překvapivý objem od kořínků ke konečkům.
Želírující prostředky a filmogenní látky zaručují flexibilitu a přilnavost, aby byl výsledný efekt bezchybný a dlouhotrvající.
Speciální pigmenty, až neuvěřitelně černé, zaručují okamžité a intenzivní obarvení již od první aplikace.

Light Infusion Highlighter

Prášek Soft Focus nové generace opticky redukuje nedokonalosti a drobné vrásky a dodává pleti zářivý a vyhlazený vzhled. Cenné zlatavé mikro perly odráží světlo a dodávají pleti jas.

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Začněte od kořínků řas a česejte je klikatými pohyby až ke konečkům. Doporučujeme aplikovat řasenku opakovaně a střídat oči, dokud nedosáhnete vytouženého objemu.

Light Infusion Highlighter

Použijte pudr pro vytvoření rozjasněných bodů na vystupujících částech obličeje: pod obočím, na lícních kostech, na hřbetu nosu, v okolí rtů a na bradě.