Images

Vamp! Mascara All in One + Light Infusion Highlighter
Tap to zoom

Vamp! Mascara All in One + Light Infusion Highlighter

Řasenka pro ohromující objem, dokonalé natočení a neskutečnou délku vašich řas. S posilující péčí. Rozjasňovač obličeje s infuzí světla.
Ref. 040325A001
 

Vamp! All in one

Nechte se okouzlit multidimenzionálním výsledkem řasenky Vamp! All in One pro okamžitý objem, prodloužení a natočení řas. Řasenka s posilujícím účinkem, který při pravidelném používání podporuje přirozený růst a posílení řas. Řasy jsou silnější a hustší a váš pohled jednoduše neodolatelný.

90% uživatelek potvrdilo větší objem *
90% uživatelek potvrdilo větší délku *
86% potvrdilo hustší řasy *
83% potvrdilo silnější řasy *
* Test sebehodnocení. Uživatelky, které potvrdily efekt. 30 subjektů. 30 dní aplikace.

S nízkým rizikem vzniku alergií
Oftalmologicky testováno
Určeno pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Light Infusion Highlighter

Rozjasněte a zvýrazněte vystupující části obličeje cennými zlatavými odlesky. Lehoučká a hedvábně jemná textura splyne snadno s vaší pletí a dodá obličeji novou trojrozměrnost.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Úžasný batůžek, dokonalý doplněk pro váš outfit při každé příležitosti. Ten prostě musíte mít!

Vamp! All in one

Vosky s vysoce strukturujícím účinkem řasy obalí a dodávají jim vyšší tloušťku tah po tahu. Výsledkem je ohromující objem. Synergie přírodních želírovacích činidel a aplikátoru umožňuje docílit dokonalého natočení řas. Směs speciálních vosků a filmogenních látek zajišťuje neskutečný prodlužující efekt. Složky s posilujícím účinkem stimulují růst a restrukturalizují řasy zevnitř. Řasy se tak postupně stávají hustšími, silnějšími a pevnějšími a získávají vyšší přirozený objem a zatočení. Vosk z Cassie se zvláčňujícími a ochrannými účinky dodává řasám vyšší elasticitu. Molekula Loss Stop posiluje vlasový folikul a řasy jsou silnější.

Light Infusion Highlighter

Prášek Soft Focus nové generace opticky redukuje nedokonalosti a drobné vrásky a dodává pleti zářivý a vyhlazený vzhled. Cenné zlatavé mikro perly odráží světlo a dodávají pleti jas.

Vamp! All in one

Začněte nanášet řasenku od linie růstu řas a pročesávejte je svislým pohybem od kořínků až po konečky. Pro intenzivnější objem nanášejte řasenku pohybem cik-cak. Pro nalíčení kratších řas použijte špičku aplikátoru. Pro zintenzivnění pohledu nanášejte řasenku i na spodní řasy.

Light Infusion Highlighter

Použijte pudr pro vytvoření rozjasněných bodů na vystupujících částech obličeje: pod obočím, na lícních kostech, na hřbetu nosu, v okolí rtů a na bradě.