Images

Vamp! Mascara All in One + Compact Duo Eyeshadow
Tap to zoom
Online Exclusive

Vamp! Mascara All in One + Compact Duo Eyeshadow

Řasenka pro ohromující objem, dokonalé natočení, neskutečnou délku. S posilující péčí. Kompaktní stíny duo se zářivým efektem.
Ref. 040340A001
 

Vamp! All in one 101 Extra Black

Nechte se okouzlit multidimenzionálním výsledkem řasenky Vamp! All in One pro okamžitý objem, prodloužení a natočení řas. Řasenka s posilujícím účinkem, který při pravidelném používání podporuje přirozený růst a posílení řas. Řasy jsou silnější a hustší a váš pohled jednoduše neodolatelný.

90% uživatelek potvrdilo větší objem *
90% uživatelek potvrdilo větší délku *
86% potvrdilo hustší řasy *
83% potvrdilo silnější řasy *
* Test sebehodnocení. Uživatelky, které potvrdily efekt. 30 subjektů. 30 dní aplikace.

S nízkým rizikem vzniku alergií
Oftalmologicky testováno
Určeno pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

Compact Duo Eyeshadow

Hodvábne jemná kompaktná textúra sa jednoducho rozotiera, rozplynie sa na očnom viečku a vytvorí rovnomernú a jednotnú vrstvu. Pre dosiahnutie ešte výraznejších farieb odporúčame nanášať produkt priamo prstami.

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Krásny batôžtek, dokonalý pre doplnenie vášho outfitu pri každej príležitosti. Ten jednoducho musíte mať!

Vamp! All in one

Vosky s vysoce strukturujícím účinkem řasy obalí a dodávají jim vyšší tloušťku tah po tahu. Výsledkem je ohromující objem. Synergie přírodních želírovacích činidel a aplikátoru umožňuje docílit dokonalého natočení řas. Směs speciálních vosků a filmogenních látek zajišťuje neskutečný prodlužující efekt. Složky s posilujícím účinkem stimulují růst a restrukturalizují řasy zevnitř. Řasy se tak postupně stávají hustšími, silnějšími a pevnějšími a získávají vyšší přirozený objem a zatočení. Vosk z Cassie se zvláčňujícími a ochrannými účinky dodává řasám vyšší elasticitu. Molekula Loss Stop posiluje vlasový folikul a řasy jsou silnější.

Compact Duo Eyeshadow

Vysoko účinné zloženie je kombináciou vyhladzujúcich látok a pigmentov pre zaistenie čistých farieb, maximálnej priľnavosti a roztierateľnosti.

Vamp! All in one

Začněte nanášet řasenku od linie růstu řas a pročesávejte je svislým pohybem od kořínků až po konečky. Pro intenzivnější objem nanášejte řasenku pohybem cik-cak. Pro nalíčení kratších řas použijte špičku aplikátoru. Pro zintenzivnění pohledu nanášejte řasenku i na spodní řasy.

Compact Duo Eyeshadow

Naberte malé množstvo produktu pomocou jedného zo štetcov línie Professional Brushes, prípadný nadbytočný produkt otrite o chrbát ruky a klepkaním naneste na viečko. Pre dosiahnutie ešte výraznejších farieb odporúčame aplikáciu priamo prstami.