Vamp! Waterproof

Řasenka zvětšující objem, která je revoluční v tom, že nabízí mimořádnou výdrž. Odolává všemu: vodě, vlhkosti, teplotám.*
Vaše řasy jsou silné, plné, mimořádně husté, úžasně krásné s efektem umělých řas ovšem bez potíží, které doprovází jejich nošení. Proč byste se měla vzdát nalíčení očí, když jste u moře nebo když sportujete?
„Zvlněný“ kartáček pojme maximální množství produktu a umožňuje velkorysé, okamžité a rovnoměrné nanášení. Černá, extra black.

*Instrumentální a uživatelský test u 20 žen.
Výdrž barvy a efektu nalíčení byly hodnoceny po ponoření do vody a vystavení vysokým teplotám a vlhkosti.

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Vyrobeno v Itálii

9 ml - Net Wt 0.32 oz

Made to Last Liner

Intenzivní černá linka s matným efektem zaručuje dokonalou výdrž bez rizika rozpíjení. Zajistí dlouhodobý komfort a flexibilitu a jsou odolné i vůči vodě a vlhkosti. Tenký plstěný hrot aplikátoru umožňuje snadné a rovnoměrné nanášení. Jsou ideální pro vykreslení jak velmi tenkých, tak i silných linek a pro dokonalé definování vnějšího koutku oka.

S nízkým rizikem alergických reakcí
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

3,2 ml - 0.108 fl oz

Psaníčko s kovovým detailem. Rozměry v cm: šířka 22 x výška 14,5.

Vamp! Waterproof

Patentovaná receptura značky Pupa kombinuje hydrofobní polymer, který je mimořádně odolný vůči vodě s odolnou plastickou filmotvornou látkou, jež zahalí řasu jednu po druhé. Směs přírodních a syntetických vosků zaručuje krémovou a hutnou konzistenci s vysokým restrukturalizačním účinkem.

„Zvlněný“ kartáček s měkkými a hustými štětinami pojme maximální množství produktu a umožňuje velkorysé, okamžité a rovnoměrné nanášení.

*Instrumentální a uživatelský test u 20 žen.
Výdrž barvy a efektu nalíčení byly hodnoceny po ponoření do vody a vystavení vysokým teplotám a vlhkosti.

Made to Last Liner

Bohatá krémová textura vytvoří flexibilní elastický film, který dokonale přilne k očnímu víčku a kopíruje přirozený tvar oka, nemusíte se proto obávat popraskaného efektu.

Vamp! Waterproof

Začněte od linie řas a česejte je klikatým „cik-cak“ pohybem až ke konečkům. Doporučujeme nanášet řasenku opakovaně přecházením střídavě mezi oběma očima, dokud nedosáhnete požadovaného objemu. Pro závěrečnou úpravu použijte hrot aplikátoru svisle vůči řasám.

Jakmile textura zcela zaschne, nedoporučujeme ji opětovně nanášet.
Pro odlíčení řasenky použijte dvoufázový odličovač Pupa Two-Phase Make-Up Remover.

Made to Last Liner

Vykreslete linku u kořínků řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu, přičemž držte hrot očních linek směrem k slznému kanálku. Vytvořte plynulou linku kopírující přirozený tvar oka.