Lasting Color Gel

Lak na nehty, který vám dodá ultra lesklý efekt a plnost gel laku i bez použití UV lampy: mnohem snadněji se nanáší...a odstraňuje! Barva je ultra pigmentovaná již od prvního okamžiku, rovnoměrně se nanáší a schne v rekordním čase. Textura je objemová s efektem 3D, pro plný a hladký povrch nehtů. Finiš je mimořádně lesklý. A výsledek? Dokonalé nehty, objemový efekt. Bez něj už ani krok! Plochý maxi aplikátor se 440 štětinkami zaobleného střihu zaručuje optimální odběr a nanášení.

Neobsahuje: toluen, formaldehyd, DBT (dybutyl ftalát) a kafr.
Hypoalergenní
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

5 ml - Net Wt 0.17 oz

Gel Top Coat

Transparentní vrchní lak, který zvýrazní objemový efekt a vysoký lesk laků Lasting Color Gel a zvýší i jejich výdrž. Výsledkem je mimořádný 3D efekt. Maxi plochý aplikátor se 440 štětinami zaobleného střihu zaručuje optimální odběr i následné nanesení potřebného množství laku.

Neobsahuje: toluen, formaldehyd, DBP (dibutyl ftalát) a kafr.
Hypoalergenní
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

5 ml - Net Wt 0.17 oz

Praktická mini kosmetická taštička, kterou můžete mít vždy po ruce. Rozměry v cm: šířka 15 x výška 10.

Lasting Color Gel

Složení laku na nehty Lasting Color Gel obsahuje vysoké množství pryskyřic, které vytváří mimořádně lesklou a rychleschnoucí vrstvu. Textura je charakteristická vysokou viskozitou, zaručující efekt plnosti, s bohatým obsahem plastifikátorů, které vytvářejí na nehtu odolnou vrstvu.

Gel Top Coat

Složení obsahuje Akrylové Ftaláty pro celkový jas a dibenzoátová změkčovadla, který vrstvě laku dodávají flexibilitu a odolnost. UV filtr zabraňuje žloutnutí.

Lasting Color Gel

Před nanesením laku na nehty použijte specifickou podkladovou bázi Pupa pro zajištění ochrany nehtu a navýšení výdrže laku. Naneste 2 vrstvy laku Lasting Color Gel a nechejte jednotlivé vrstvy uschnout. Pro zvýraznění zářivého finiše a celkového lesku naneste Gel Top Coat. 
Rada: pro zvýšení výdrže laku nanášejte lak i na hranu nehtu.

Gel Top Coat

Používá se jako vrchní lak po uschnutí Lasting Color Gel pro zvýraznění objemového efektu, finálního lesku a zvýšení výdrže.
Je možno použít i samostatně po nanesení báze Pupa pro docílení transparentního 3D efektu.