Vamp! Sexy Lahes 011 – Sexy Black

Dodejte vašim řasám mimořádně smyslný vzhled řasenkou Vamp! Sexy Lashes, neodolatelným nástrojem svádění pro nebezpečně sexy pohled. Zvětší objem, zvedne a natočí: řasy ihned působí zvýrazněně závratným zahnutím a novým tvarem, který odolává zemské přitažlivosti.

Zakřivený maxi kartáček nanáší bohaté množství barvy, dlouhá vlákna u tyčinky umožňují mechanicky řasy natočit.

S nízkým rizikem alergických reakcí
Oftalmologicky testováno
Vhodné pro citlivé oči i při kontaktních čočkách
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

0,8 g - Net Wt 0.03 oz

I’m Loveproof 010 - Fire Red

Mimořádně intenzivní barva s matným, sametově hebkým efektem: I’M Loveproof je rtěnka, které se prostě nebudete chtít vzdát, pro rty, které vydrží i líbání*!
Její tenoučká a mimořádně příjemná textura dokonale přilne ke rtům a vydrží neskutečně dlouho.
Exkluzivní zašpičatělý aplikátor umožňuje přesné nanášení pro dokonalé a krásně definované rty. 
Dermatologicky testováno. Bez parabenů.

*klinicky testováno na 20 subjektech.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

2.7 ml - 0.09 fl oz

Vaková kabelka s upravitelným popruhem přes rameno a moderními kontrastními detaily. Velikost: w 23 x h 16,2.

Vamp! Sexy Lahes

Směs přírodních vosků – přírodní včelí a karnaubský vosk – zaručuje okamžitý extrémní objem. Inovativní krospolymer „Lash Sculptor“ řasy efektně natočí a zvedne. Speciální filmogenní pryskyřice udržuje řasy ideálně zvednuté a zahnuté a zaručuje dokonalou výdrž. Vysoké procento mimořádně černých mikropigmentů zajistí okamžité a intenzivní obarvení již od první aplikace. Přírodní bambucké máslo s výživnými účinky pokryje řasy, aniž by je zatěžovalo a uchová je pružné a ohebné.

I’m Loveproof 010 - Fire Red

Vysoká koncentrace pigmentů a laků dodává sytou a intenzivní barvu, vysoké krytí a dlouhotrvající výsledný matný efekt.
Díky obsahu dokonalé směsi těkavých složek a filmogenních látek vytvoří rtěnka na rtech tenoučkou vrstvičku s výraznou barvou a matným finišem.

Vamp! Sexy Lahes

Začněte nanášet řasenku od kořínků řas a pokračujte svislým tahem po celé jejich délce až ke konečkům. Pro intenzivnější objem nanášejte řasenku klikatým „cik-cak“ pohybem. Použijte spodní část aplikátoru ke zvednutí konečků řas. Pokud chcete ještě více zvýraznit pohled, naneste řasenku i na spodní řasy.

I’m Loveproof 010 - Fire Red

Nejdříve rty dobře hydratujte. Naneste rtěnku pomocí exkluzivního pěnového aplikátoru, jehož špička umožňuje dokonalé vykreslení horního rtu a koutků, zatímco tvarovaná část dokonale vykreslí tvar spodního rtu.