Vamp!
Řasenka zvětšující objem, která je revoluční co do výsledků, tak do receptury. Vaše řasy jsou silné, plné, mimořádně husté, úžasně krásné s efektem umělých řas ovšem bez potíží, které doprovází jejich nošení. Nanášení je kreativní: můžete vytvořit efekt podle libosti - jen díky tahům. Textura je krémová, s vysokým restrukturalizačním účinkem a se „zvlněným“ kartáčkem s jemnými a hustými štětinami, navrženým společností Pupa. Díky tomu pojme maximální množství produktu a umožňuje bohaté, okamžité a rovnoměrné nanášení. 

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Vyrobeno v Itálii

9 ml - Net Wt 0.32 oz

Miss Pupa Gloss 301 - Sweet Candy
Třpytivé, vyhlazené a vyplněné rty se 3D efektem. V mžiku.
Inovační gelová, hebká a hladká textura zahalí vaše rty jemným a přilnavým filmem, který nelepí. Výsledek? Extra lesklé rty s okamžitým objemem.

Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii.

5 ml - Net Wt 0.017 oz

Vaková kabelka s upravitelným popruhem přes rameno a moderními kontrastními detaily. Velikost: w 23 x h 16,2.

Vamp!

Receptura Pupa kombinuje směs vosků se speciálním polymerem.

Díky směsi vosků, přírodních i syntetických rostlinných složek, je textura hutná a krémová a s vysokým restrukturalizačním účinkem. Polymer je speciální filmotvorná látka, která prodlužuje výdrž řasenky, snižuje rozpíjení a zároveň řasy zvláčňuje a zhebčuje.

Miss Pupa Gloss 301 - Sweet Candy

Účinná látka na bázi kuliček kyseliny hyaluronové má hydratační a vyplňující účinek, výtažek z manga a rostlinné oleje hydratují a vyživují, gelovité jiskřivé složky zajišťují lesk s „vlhkým efektem“, speciální filmotvorná látka zajišťuje barvu, která zůstává lesklá.

Vamp!

Aplikace plné barvy: Začněte od linie řas a česejte je klikatým „cik-cak“ pohybem až ke konečkům. Doporučujeme nanášet řasenku opakovaně přecházením střídavě mezi oběma očima, dokud nedosáhnete požadovaného objemu. Pro závěrečnou úpravu použijte hrot aplikátoru svisle vůči řasám.

Aplikace řasenky ve francouzském stylu: zkombinujte černou řasenku Vamp! Extrablack s barevnou řasenkou Vamp! Mascara a naneste ji na konečky řas.

Miss Pupa Gloss 301 - Sweet Candy

Naneste Miss Pupa Gloss od středu rtů ke koutkům, přičemž sledujte přirozený tvar svých úst, nejdříve na horní ret a poté na spodní ret. Měkký a pružný aplikátor zajišťuje optimální odebírání produktu a tedy i dokonalou aplikaci. class=MsoNoSpacing>Účinná látka na bázi kuliček kyseliny hyaluronové má hydratační a vyplňující účinek, výtažek z manga a rostlinné oleje hydratují a vyživují, gelovité jiskřivé složky zajišťují lesk s „vlhkým efektem“, speciální filmotvorná látka zajišťuje barvu, která zůstává lesklá.