Images

Kit Vamp! Mascara WP & Made To Last Definition Eyes
Tap to zoom
-30% SLEVA

Kit Vamp! Mascara WP & Made To Last Definition Eyes

Ikonická řasenka od Pupa ve voděodolné verzi. Automatická tužka na oči s mimořádnou výdrží. Voděodolná.
Ref. 040295A001
 

Vamp! Waterproof 100 Black

Revoluční objemová řasenka s mimořádnou výdrží. Odolá všemu: vodě, vlhkosti, vysokým teplotám*.
Vaše řasy budou silné, plné, mimořádně husté, s efektem umělých řas, avšak bez nepříjemností spojených s jejich nošením. Proč se vzdávat make-upu očí u moře, nebo při sportu? Kartáček umožňuje maximální odběr produktu a bohaté, okamžité a jednotné nanášení. 
*Testováno instrumentálně a na 20 uživatelkách. Výdrž barvy a make-upu byla vyhodnocena po ponoření pod vodu, vystavení vysokým teplotám a vysoké vlhkosti.

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Určeno pro citlivé oči a uživatelky kontaktních čoček
Vyrobeno v Itálii

Made To Last Definition Eyes 100 Deep Black

Automatická stylo tužka nové generace. Její tah je precizní, barva intenzivní, roztíratelnost nekonečná. Stejně tak jsou nekonečné i možnosti pro make-up vašich očí. Je měkká a snadno se nanáší, je voděodolná a umožňuje docílit dlouhotrvajícího make-upu očí v sytých barvách. Tužka má zasouvací tuhu a obsahuje i ořezávátko.

Bez parabenů
Po použití pečlivě zavřete

Vamp! Waterproof

Patentované složení Pupa kombinuje mimořádně voděodolný hydrofobní polymer a odolné plastické filmogenní látky, které odděleně obalí jednu řasu po druhé. Směs přírodních a syntetických vosků zaručuje krémové a bohaté složení s vysokým restrukturalizačním účinkem. Zakřivený kartáček s hebkými a hustými štětinkami umožňuje odběr maximálního množství produktu a bohaté, okamžité a jednotné nanášení.
Testováno instrumentálně a na 20 uživatelkách.
Výdrž barvy a make-upu byla vyhodnocena po ponoření pod vodu a vystavení vysokým teplotám a vysoké vlhkosti.

Made To Last Definition Eyes

Speciální směs vosků dodává složení hebkou a krémovou konzistenci a obsah těkavých složek nové generace zajišťuje dokonalou přilnavost. Pigmenty zaručují bohaté a okamžité nanášení.

Vamp! Waterproof

Začněte řasenku nanášet od báze řas a pročesávejte je klikatým pohybem až ke konečkům. Doporučujeme nanášet řasenku v několika vrstvách střídavě na jednom a na druhém oku až po docílení požadovaného objemu. Pro konečnou úpravu použijte špičku aplikátoru kolmo k růstu řas. Jakmile je textura dokonale suchá, nedoporučuje se další nanášení. Pro odstranění řasenky použijte dvoufázový odličovač Pupa.

Made To Last Definition Eyes

Začněte nanášet od slzného kanálku a veďte libovolně silnou linku podél horní linie růstu řas, přičemž kopírujte přirozený tvar oka. Pro orámování pohledu opakujte stejný postup i podél linie růstu řas na spodním víčku. Pro docílení definované linky ořezejte jemně tuhu pomocí ořezávátka, které je součástí tužky. Pro odstranění tužky použijte dvoufázový odličovač Pupa.