Bohatý výběr produktů pro kompletní líčení obličeje, očí a rtů. Korektor minimalizuje nedokonalosti pleti, krémová tvářenka dodá obličeji přirozený efekt a kompaktní tvářenka zvýrazní jeho linie. Krémový rozjasňovač vytvoří cenné rozjasňující světelné body, kompaktní rozjasňovač dodá efekt čistého světla. Kompaktní stíny s hebkou, pigmentovanou a snadno roztíratelnou texturou umožňují docílit modulovatelný výsledek a vytvořit jedinečný vzhled. Podkladová báze pro oči je ideální bází pro líčení očí a zvyšuje jeho výdrž. Tužka na oči zvýrazní pohled a dodá mu hloubku. Třpytivé rtěnky pro definované a zářivé rty, klasické rtěnky s roztíratelnou texturou dodají rtům dokonalou barvu a matné rtěnky v sytých barvách zahalí rty do sofistikovaného sametového efektu. Lesk s výrazným efektem zvýrazní objem vašich rtů.

Kvalita & Design Made in Italy

FACE
1 korektor
1 krémová tvářenka
1 krémový rozjasňovač
1 kompaktní tvářenka
1 kompaktní rozjasňovač

EYES
1 podkladová báze
6 kompaktních stínů
1 tužka na oči
1 dvojitý aplikátor na oči

LIPS
2 třpytivé rtěnky
2 klasické rtěnky
2 matné rtěnky
1 lesk

Použijte korektor pro zakrytí kruhů pod očima a drobných nedostatků pleti. Naneste krémovou tvářenku na tváře pro docílení zdravého vzhledu, nebo použijte kompaktní tvářenku na lícní kosti od tváří směrem ke spánkům a naopak pro definici a vytvarování linií obličeje. Na lícní kosti, hřbet nosu a nad horní ret naneste krémový rozjasňovač all over pro docílení jemných světelných bodů. Použijte kompaktní rozjasňovač samostatně, nebo na krémový rozjasňovač all over pro docílení efektu čistého světla. Naneste podkladovou bázi a poté použijte světlý stín do vnitřního koutku oka, do jeho středu a pod obočí a vytvořte tak rozjasňující světelné body. Střední tóny naneste na pohyblivé víčko. Tmavý tón naneste do vnějšího koutku oka pro jeho prodloužení a zintenzivnění pohledu. Naneste tužku do vnitřní linky spodního oka pro prohloubení pohledu. Rtěnku nanášejte od středu horního rtu směrem ke koutkům a poté opakujte stejný postup na spodním rtu, kde ovšem začněte rtěnku nanášet od koutků směrem ke středu rtů.
Vyberte si svůj finiš:
Třpytivá rtěnka: pro výraznou barvu s vinylovým efektem.
Klasická rtěnka: pro sytou barvu a hebké rty.
Matná rtěnka: pro sofistikovaný sametový vzhled.
Naneste lesk na rtěnku do středu rtů pro docílení 3D objemu. Použijte lesk samostatně na celé rty pro docílení ultra lesklého efektu.