Obsahuje produkty pro líčení obličeje, očí a rtů. Kompaktní tvářenka definuje a zvýrazní linie obličeje, krémový rozjasňovač rozjasní vystupující části obličeje. Kompaktní stíny s hebkou, pigmentovanou a snadno roztíratelnou texturou umožňují docílit modulovatelný výsledek a vytvořit jedinečný vzhled. Podkladová báze pro oči je ideální bází pro líčení očí a zvyšuje jeho výdrž.Třpytivé rtěnky pro definované a zářivé rty a matné rtěnky v sytých barvách zahalí rty do sofistikovaného sametového efektu. Klasická rtěnka s roztíratelnou texturou dodává rtům dokonalou barvu a lesk s výrazným efektem zvýrazní jejich objem.

Kvalita & Design Made in Italy

FACE
1 krémový rozjasňovač
1 kompaktní tvářenka

EYES
1 podkladová báze
5 kompaktních stínů
1 aplikátor

LIPS
2 třpytivé rtěnky
2 matné rtěnky
1 klasická rtěnka
1 lesk

Naneste kompaktní tvářenku na lícní kosti od tváří směrem ke spánkům a naopak pro definici a vytvarování linií obličeje, použijte krémový rozjasňovač all over pro docílení jemných světelných bodů na lícních kostech, hřbetu nosu a nad horním rtem. Naneste podkladovou bázi a poté použijte světlý stín do vnitřního koutku oka, do jeho středu a pod obočí a vytvořte tak rozjasňující světelné body. Střední tóny naneste na pohyblivé víčko. Tmavý tón použijte do vnějšího koutku oka pro jeho prodloužení a zintenzivnění pohledu. Rtěnku nanášejte od středu horního rtu směrem ke koutkům a poté opakujte stejný postup na spodním rtu, kde ovšem začněte rtěnku nanášet od koutků směrem ke středu rtů.
Vyberte si svůj finiš:
Třpytivá rtěnka: pro výraznou barvu s vinylovým efektem.
Matná rtěnka: pro sofistikovaný sametový vzhled.
Klasická rtěnka: pro sytou barvu a hebké rty.
Naneste lesk na rtěnku do středu rtů pro docílení 3D objemu. Lesk použijte samostatně na celé rty pro docílení ultra lesklého efektu.