Obsahuje make-up produkty pro zářivý pohled a definované rty. Kompaktní stíny s hebkou, pigmentovanou a snadno roztíratelnou texturou umožňují docílit modulovatelný výsledek a vytvořit jedinečný vzhled.
Krémový rozjasňovač rozjasní vystupující části obličeje.
Třpytivé rtěnky pro definované a zářivé rty a matné rtěnky v sytých barvách zahalí rty do sofistikovaného sametového efektu. Lesk s výrazným efektem zvýrazní objem vašich rtů.

Kvalita & Design Made in Italy

FACE
1 krémový rozjasňovač

EYES
4 kompaktní stíny
1 aplikátor

LIPS
4 třpytivé rtěnky
2 matné rtěnky
1 lesk

Použijte krémový rozjasňovač all over pro docílení jemných světelných bodů na lícních kostech, hřbetu nosu a nad horním rtem. Světlý stín naneste do vnitřního koutku a do středu oka a pod obočí a vytvořte tak rozjasňující světelné body. Střední tóny naneste na pohyblivé víčko. Tmavý tón použijte do vnějšího koutku oka pro jeho prodloužení a zintenzivnění pohledu.
Rtěnku nanášejte od středu horního rtu směrem ke koutkům a poté opakujte stejný postup na spodním rtu, kde ovšem začněte rtěnku nanášet od koutků směrem ke středu rtů.
Vyberte si svůj finiš:
Třpytivá rtěnka: pro výraznou barvu s vinylovým efektem.
Matná rtěnka: pro sofistikovaný sametový vzhled.
Naneste lesk na rtěnku do středu rtů pro docílení 3D objemu. Použijte lesk samostatně na celé rty pro docílení ultra lesklého efektu.