Touto exkluzivní krabičkou pro krásu vzdává Pupa hold některým z ikonických produktů řady Vamp!. Uvnitř kazety, která je k dispozici ve 3 verzích, naleznete vybrané řasenky Vamp! – Vamp! All in One a Vamp! Sexy Lashes – v kombinaci s linkami Vamp! Stylo Liner, tužkou Vamp! Eyepencil a očními stíny Vamp! Matt a Vamp! Wet&Dry Eyeshadow. Nezbytné produkty pro kompletní líčení očí - absolutně trendy.

Vamp! 100 - extra Black
Řasenka zvětšující objem, která je revoluční co do výsledků, tak do receptury. Vaše řasy jsou silné, plné, mimořádně husté, úžasně krásné s efektem umělých řas ovšem bez potíží, které doprovází jejich nošení. Nanášení je kreativní: můžete vytvořit efekt podle libosti - jen díky tahům. Textura je krémová, s vysokým restrukturalizačním účinkem a se „zvlněným“ kartáčkem s jemnými a hustými štětinami, navrženým společností Pupa.

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
Vyrobeno v Itálii

9 ml -  Net Wt 0.32 oz 

Vamp! Definition Liner
VAMP! DEFINITION LINER jsou dokonalé oční linky: přesný tah definované a ultra pigmentované barvy, s fluidní a hladkou texturou, která rychle zasychá. Hrot v podobě fixu je ideální pro homogenní a bezchybnou aplikaci.

S nízkým rizikem alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů

2.5 ml -  Net Wt 0.085 oz 

Vamp! Multiplay - Black - Special Size 
Multiplay značky Pupa, jedna jediná oční tužka se třemi funkcemi: OČNÍ LINKY pro zvýraznění pohledu, KAJALOVÁ TUŽKA pro jeho zintenzivnění a dokonale roztíratelné OČNÍ STÍNY v čistém barevném odstínu. Textura je měkká a snadno se nanáší, je optimálně roztíratelná.

Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Výrobek je určen pro citlivé oči a uživatelky kontaktních čoček

0.8 g -  Net Wt 0.03 oz 

Vamp! Matt 020
Intenzivní barva a absolutní matný finiš. Velmi snadno se roztírá a dodává pohledu hloubku a sofistikovaný vzhled.
Jejich textura s vysokou roztíratelností je hebká a příjemná po dlouhou dobu.

S nízkým rizikem vzniku alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

2.5 g -  Net Wt 0.088 oz 

Vamp! Wet & Dry 102
Neskutečně zářivá barva s multiodlesky pro intenzivní pohled. Zapečená textura stínů je lehoučká, hebká a neskutečně jemná. Dvojí využití: 
-   nasucho: zvýrazněte oční víčka zářivou barvou 
-   namokro: dodejte očním víčkům intenzivní a výraznou barvu 
Finiš: od saténového po perleťový

S nízkým rizikem vzniku alergií
Oftalmologicky testováno
Bez parabenů
Vyrobeno v Itálii

1 g -  Net Wt 0.035 oz 

Díky vyjímatelnému vnitřku můžete box dále využít pro ukládání vašich produktů pro líčení nebo jako schránku na doplňky.

Vamp!
Receptura Pupa kombinuje směs vosků se speciálním polymerem. Díky směsi vosků, přírodních i syntetických rostlinných složek, je textura hutná a krémová a s vysokým restrukturalizačním účinkem. Polymer je speciální filmotvorná látka, která prodlužuje výdrž řasenky, snižuje rozpíjení a zároveň řasy zvláčňuje a zhebčuje.

Vamp! Definition Liner
Receptura na bázi vody s vysokou koncentrací pigmentů pro definované a rovnoměrné nanášení barvy.

Vamp! Multiplay - Special Size
Receptura obsahuje zjemňující a výživný Jojobový Olej, antioxidační Vitamíny E a C a Bavlníkový olej pro jemnost a hydrataci.

Vamp! Matt
Vysoce efektivní složení, které kombinuje vysoký procentuální obsah inovativních zjemňujících látek a pigmentů pro dokonalou sytost barvy, maximální přilnavost a roztíratelnost.

Vamp! Wet & Dry
Speciální zapečená technologie. 
Směs pigmentů a perel dodává sytou a křišťálovou barvu, kombinace zjemňujících látek a esterů je zárukou přilnavosti a komfortu.

Vamp!
Aplikace plné barvy: Začněte od linie řas a česejte je klikatým „cik-cak“ pohybem až ke konečkům. Doporučujeme nanášet řasenku opakovaně přecházením střídavě mezi oběma očima, dokud nedosáhnete požadovaného objemu. Pro závěrečnou úpravu použijte hrot aplikátoru svisle vůči řasám.

Aplikace řasenky ve francouzském stylu: zkombinujte černou řasenku Vamp! Extrablack s barevnou řasenkou Vamp! Mascara a naneste ji na konečky řas.

Vamp! Definition Liner
Před použitím flakón protřepejte, aby se pigmenty dokonale promíchaly. Pro snazší aplikaci udržujte aplikátor vodorovně s linií řas. Vykreslete linku od kořínků řas, zevnitř ven, přičemž držte hrot očních linek směrem k slznému kanálku. Vytvořte ladný tah podél přirozeného tvaru vašeho oka.

Vamp! Multiplay - Special Size
S nanášením linky začněte na vnitřním okraji horního víčka, sledujte přirozenou linii řas.
Pokud si přejete docílit kouřových stínů, rozetřete linku pomocí aplikátoru, který je součástí tužky, nebo štětečku na oči Eye Pencil Brush Pupa. Stejný postup opakujte i u spodního víčka.
Jemné stínování plní funkci báze pro oční stíny: pomáhá zajistit výdrž líčení a umožňuje jednotné nanášení. Tužku je pro vytvoření efektu kajalové kresby možno nanášet i do vnitřního koutku očního víčka.

Vamp! Matt
Odeberte malé množství produktu pomocí některého ze štětců řady Professional Brush, přičemž odstraňte přebytečné množství oklepáním o hřbet ruky a vklepejte na oční víčko. Barvy střední intenzity a tmavé odstíny nanášejte pro vytvoření stínů a prohloubení pohledu. Světlé tóny použijte pro vytvoření světelných bodů s matným efektem.

Vamp! Wet & Dry
Dvojí využití: 
-   nasucho: zvýrazněte oční víčka zářivou barvou 
-   namokro: dodejte očním víčkům intenzivní a výraznou barvu 
Odeberte malé množství produktu pomocí některého ze štětců řady Professional Brush, přičemž odstraňte nadbytečné množství oklepáním o hřbet ruky. Tmavší tóny naneste do vnějšího koutku oka, nebo na celé horní a spodní víčko pro vytvoření kouřového efektu, světlé barvy naneste na vystouplé body - pod obočí, do blízkosti slzného kanálku, do středu pohyblivého víčka - a zářivé barvy na celé víčko, nebo pouze do jeho středu pro finální zkrášlení.